Ohromný výběr nábytků - BIANO

Ohromný výběr nábytků - BIANO

Elegantním a funkčním prvkem v každé domácnosti je sedací souprava.

Na co se v práci těšíme? Na pohodlnou pohovku, která nám umožní příjemný relax.  Při jejím výběru zvážíme, zda do našeho interiéru bude vhodnější rohová sedačka, rovná nebo do U. Situaci řeší i toto minimalistické řešení -  jednoduchá pohovka s křeslem. Kromě velikosti a designu bereme v úvahu kvalitu materiálu, a to jak potah, tak i konstrukce. Je rozdíl mít sedák vyplněný pouze PUR pěnou nebo kvalitními bonellovými pružinami, taktéž se používá kvalitní viscoelastická pěna a vlnovcové pružiny. Opěrky křesel se pro zvýšení komfortu vyplňují silikonem. Z hlediska funkčnosti volíme rozkládací sedačku nebo sedací soupravu s úložným prostorem.

Jaký typ obývací stěny vybrat?

Jako u sedaček tak i u obývací stěny bereme ohled na ostatní nábytek v místnosti. Není vhodné kombinovat více stylů.  Při objednávce se zaměřujeme na výšku, šířku, délku, materiál a cenu. Preferujete rustikální styl? Vyznačuje se klasickým stylem zdobení s velkým důrazem na detail jako je kování a úchyty, jako materiál se používá masiv. Tento typ nábytku vynikne ve větších prostorách. Do panelákových bytů jsou vhodnější moderní obývací stěny sestávající z několika polic, TV stolku, malých skříněk a komody. Vyrábějí se v různých barvách. Velmi efektní je kombinace bílá a černá nebo fialová a černá. Materiál je vzájemně kombinovaný a převládá zde plast, kov, dřevo a lamino.

Nej nábytek na biano.cz

Nevíte si s výběrem nábytku rady? Nebo jen hledáte inspiraci? Nikdo neprohloupí, pokud zavítá na biano.cz. Ohromující výběr nábytku – tisíce druhů v přehledné nabídce od význačných výrobců. Nepřeberné množství inspirujících informací, nechybí slevové akce. Výběr je na vás! Nabídka uspokojí i tohoto nejnáročnějšího zákazníka. Vyzkoušejte!

Doprava ZDARMA
na většinu položek
Výnosy a montáže
nábytku

731 815 969
info@t-nabytek.cz

Po - Pá 7 - 16h