Originální kuchyně v rustikálním stylu

Originální kuchyně v rustikálním stylu

Pokud si potrpíte na tradiční vybavení bytu, potěší vás velký výběr rustikálních kuchyní na českém trhu. Tento styl si našel oblibu v mnoha domácnostech a nabídka sortimentu tohoto druhu se každým rokem zvyšuje.

Není divu, rustikální kuchyně působí domácky a hřejivě. Jestliže toužíte po romantické, útulné, kuchyni v decentním provedení, která nehýří barvami, pak vás rustikální řešení kuchyňského nábytku a doplňků jistě neurazí.

Co si představit pod pojmem „rustikální“

Synonymem pro pojem „rustikální“ v oblasti bytového designu bývá slovo „venkovský“. Rustikální kuchyně vynikají ozdobným charakterem oproti jednoduchým moderním kuchyním. Ne nadarmo jsou označovány jako kuchyně našich babiček. Nábytek je většinou dřevěný, u levnějších linek s dřevěným dekorem, úchytky bývají obloukové a všelijak zdobené, na nerezové či hliníkové doplňky rovnou zapomeňte. Sklo se u rustikálních linek moc nepoužívá, a když už ano, pak je zdobené. Tento styl je typický pro venkovský způsob života snažící se o návrat k přírodě. Jedná se o tradiční provedení kuchyňských linek a dalšího vybavení, jež v kuchyni navozuje příjemnou a pohodovou atmosféru.

Výroba kuchyní v Brně

Pokud vás zajímá výroba kuchyní v Brně, pak kvalitní rustikální kuchyně nabízí společnost Gabon. Firma vám zprostředkuje výrobu kuchyňské linky na míru pro jakýkoliv prostor dle vašich představ. Klasické rustikální kuchyně se hodí nejen do bytu nebo rodinného domu, ale slušet budou především vaší chalupě, či hospodářské usedlosti. Aby byl charakter rustikální kuchyně podtržen, doporučuje se pořídit si také rustikální spotřebiče. Co si pod tímto pojmem představit? Nic složitého, zkrátka spotřebiče, jež stojí samostatně a nejsou zabudovány přímo do linky, tak jak tomu bylo za časů našich prarodičů.

Doprava ZDARMA
na většinu položek
Výnosy a montáže
nábytku

731 815 969
info@t-nabytek.cz

Po - Pá 7 - 16h