Originální patrové postele do dětského pokojíčku

Originální patrové postele do dětského pokojíčku

Patrové postele pro jednoho nocležníka jsou multifunkční a jejich součástí může být například psací stůl, šatní skříň nebo jen bezvadný prostor pro dětskou skrýšku.....

Dětská patrová postel nabízí výhodné řešení do malých prostor dětských pokojíků, kde bychom jen s těží naskládali dvě klasické dětské postele. V součastné době ale existují patrové postele, které jsou určené sice jen pro jedno dítě, ale díky tomu, že je postel vyvýšená, nabízí spoustu možností pro dobrodružné hry malých dětí.

Patrové postele pro jednoho nocležníka jsou multifunkční a jejich součástí může být například psací stůl, šatní skříň nebo jen bezvadný prostor pro dětskou skrýšku. V nabídce na e-shopu www.detske-pokoje-harmonia.cz naleznete nepřeberné množství takovýchto postelí, které pocházejí od francouzského výrobce a z kterých si jistě vyberou jak kluci, tak i děvčata.

 

Patrová postel Recre v nadpozemském stylu

Originálně řešená patrová postel Recre jakoby pocházela z jiné dimenze. Atypické tvary a nadčasová bílá barva bude tvořit netypickou dominantu dětské pokoje kluků či holek. Spací část se nachází úplně nahoře, kam vede cesta po žebříku se širokými příčkami. Spodní část patrové postele Recre tvoří prostor pro dětskou fantazii. Domeček pro panenky nebo pirátská základna? Zde se fantazii meze nekladou. A když hra unaví, postel není daleko.

Skvělou variantu představuje i patrová postel Smoozy, vyrobena v odstínu bílé, která je doplněna růžovými nebo modrými liniemi. Pod lůžkovou částí, která je úplně nahoře, je umístěn prostorný psací stůl a množství úložných polic, které jistě ocení každé dítě.                                                                                                                                             

Zajímavou a praktickou poschoďovou postelí, která se bude hodit do malých prostorů je i multifunkční postel Swan. Hlavním charakteristickým znakem této postele je psací stůl na vysunutí. Když děti dopíší úkoly, stačí stůl zasunout a rázem je tu více prostoru ke hraní. Součástí multifunkční postele Swan je i komoda a police. 

Doprava ZDARMA
na většinu položek
Výnosy a montáže
nábytku

731 815 969
info@t-nabytek.cz

Po - Pá 7 - 16h