Osvětlení a svítidla do ložnice

Osvětlení ložnice

Osvětlení do ložnice – klidnou atmosféru navodíme tlumenými světly. Běžně se ložnice vybavuje centrálním svítidlem a lampičkami na noční stolky....

Osvětlení do ložnice

 

Ložnice je důležitá pro relaxaci ducha a celého organismu. V této odpočinkové místnosti trávíme mnoho času, a proto klademe důraz na pohodlí, sledujeme praktickou stránku a volíme vhodný design interiéru. Osvětlení do ložnice – klidnou atmosféru navodíme tlumenými světly. Běžně se ložnice vybavuje centrálním svítidlem a lampičkami na noční stolky. Lampa u postele slouží jako orientační světlo, a proto nemusí poskytovat ostrý svit. Trendem v dnešní době jsou postele s osvětleným čelem či rámem – dokonalá intimní atmosféra.

Pro výběr svítidla přejděte prosím do kategorie SVÍTIDLA

Vánoční osvětlení na T-zboží.czSháníte vánoční osvětlení?

Neváhejte přejít do našeho dalšího obchodu T-zboží.cz. V kategorii vánoční osvětlení najdete maximální výběr všech druhů vánočního osvětlení: řetězy, kabely, dekoratovní osvětlení, úsporné LED systémy, novinkou jsou LED dekorativní stromy a podobně. Veškeré vánoční osvětlení je skladem. Garance dodání do 48 hodin!

 

Svítidla do ložnice – čtecí lampičky

 

V současné době naleznete na trhu různé druhy svítidel.  Mnoho lidí si před spaním rádo přečte nějakou knihu, a proto volí samostatnou lampu, aby nerušili klid spícího partnera. Ideální jsou svítidla s kloubem v rameni a otočnou hlavicí se stínítkem. Lampa je obvykle vybavena 40 W žárovkou. Jako doplňkové osvětlení do ložnice jsou velmi vhodná LED svítidla – dlouhá životnost, nízká provozní teplota, ohromná úspora financí za energii. Lampy se zpravidla umísťují na noční stolek, ale pokud máte omezené prostory, tak si lampičku můžete připevnit na blízkou polici nebo k čelu postele.

 

Praktické osvětlení do ložnice

 

Svítidla do ložnice volíme i podle toho zda nám pokoj slouží jen na spaní nebo je zde umístěna velká šatní skříň. V tomto případě musíme zajistit dostatečné osvětlení, abychom dobře rozpoznali barvy jednotlivého oblečení. Běžně se zavěšuje osvětlení do ložnice s malým jasem. Odborníci doporučují doplnit stropní světla o svítidla orientační. Velmi vhodné je instalovat osvětlení na zeď nad postel. Máte k dispozici světelné profily, jejichž délka se dá přizpůsobit šířce postele, a díky tomu není ležící postava oslňována světlem. I v tomto případě doporučujeme LED svítidla – nízká spotřeba energie.

Pro výběr konkrétní ložnice prosím přejděte do kategorie: LOŽNICE

Doprava ZDARMA
na většinu položek
Výnosy a montáže
nábytku

731 815 969
info@t-nabytek.cz

Po - Pá 7 - 16h