Osvětlení obývacího pokoje

Osvětlení obývacího pokoje

Klidnou a kouzelnou atmosféru v obývacím pokoji navodíme tlumeným osvětlením. K dispozici je mnoho možností.

Pokud hledáte vhodné osvětlení pro obývací pokoj, jste tu správně. Přesvědčete se sami, že je opravdu z čeho vybírat.

Přejít do kategorie osvětlení

Při řešení osvětlení vašeho obývacího pokoje se musíte rozhodnout, jestli potřebujete opravdu zdroje světla - lampičky, lustry nebo svídidla použijete jako dekorační předměty. Někdo osvětlení vyřeší jednoduchým nákupem nejlevnějšího lustru a má problém vyřešen. Vůbec ale neví, o co se ochuzuje. Kvalita designu interiéru (a osvětlení mezi důležité inteiérové zařízení určitě patří) do velké míry ovlivňuje, jak se v obývacím pokoji cítíme. To se pak přenáší do naší nálady a cítíme se mizerně a nechápeme proč. Osvětlení v obýváku by mělo podpořit a vytvořit harmonii, která se přenese i na své obyvatele.

Kromě osvětlení musí být v obýváku samozřejmě v harmonii i veškerý nábytek. Základem jsou obývací stěny - v některých stěnách jsou už namontované různé LED osvětlení. Nutné jsou sedací soupravy s konferenčním stolkem atp.

 

Vánoční osvětlení na T-zboží.czSháníte vánoční osvětlení?

Neváhejte přejít do našeho dalšího obchodu T-zboží.cz. V kategorii vánoční osvětlení najdete maximální výběr všech druhů vánočního osvětlení: řetězy, kabely, dekoratovní osvětlení, úsporné LED systémy, novinkou jsou LED dekorativní stromy a podobně. Veškeré vánoční osvětlení je skladem. Garance dodání do 48 hodin!

 

Dodržujte soulad barev a materiálů

Chceme-li v obývacím pokoji nadčasové osvětlení a celkově útulný interiér, nejvíce trendy je využití příjemné šedé a dalších neutrálních barev jako je bílá, béžová, hnědá, světlounce zelená a modrá. To jsou barvy, které nevyjdou nikdy z módy.

Přejít k výběru obývací stěny

Platí v v podstatě v každé místnosti a v obývacím pokoji obvzláště: je dobré mít v pokoji jedno velké svítidlo aby bylo dobře vidět a dále několik menších svítidel, které dokáží vytvořit tu správnou atmosféru...

Doprava ZDARMA
na většinu položek
Výnosy a montáže
nábytku

731 815 969
info@t-nabytek.cz

Po - Pá 7 - 16h