Osvětlovací technika OSRAM - záruka vysoké kvality

Osvětlovací technika OSRAM - záruka vysoké kvality

Žárovky OSRAM - záruka vysoké kvality! Firma OSRAM vládne na trhu neuvěřitelných 1oo let a je jedním ze dvou největších výrobců světelné techniky na světě.

Inteligentní světlo je jejich vášní. Žárovky OSRAM nabízejí bezpečí, komfort a efektivní využívání zdrojů. Klasické žárovky mizí z popředí zájmu uživatelů, pomalu a jistě je nahrazují LED žárovky. Co je to LED? Dioda emitující světlo (angl. Light-emitting diode) - polovodičová elektronická součástka vyzařující úzkospektrální světlo ve chvíli, kdy jí prochází elektrický proud v propustném směru. LED žárovky vám spolehlivě nahradí běžně používané světelné zdroje a oproti obyčejným žárovkám mají celou řadu výhod. Mezi největší výhody patří nesrovnatelně vyšší životnost až 50 000 hodin a ohromně nízká spotřeba.   

Nadčasová technologie - LED trubice OSRAM

Své místo na trhu si našly i LED trubice OSRAM. Jedná se o klasický a osvědčený zdroj osvětlení, který vydává pohodové světlo, nezkresluje barvy a co je nejpodstatnější, LED trubice OSRAM nabízí velký výkon s nízkou spotřebou elektrické energie.  Společnost OSRAM se od prvopočátku své existence snaží vyrábět světelné zdroje dle nejnovějších technologických standardů: Německá preciznost se snoubí s dokonalým zpracováním a moderním designem.  Máte k dispozici světlo pro jakékoliv účely použití.  

OSRAM v Brně! Prodejce firma ARNOS s.r.o.

Ohromný výběr světelných zdrojů naleznete v internetovém obchodě arnos.cz.  Firma ARNOS s.r.o. působí na trhu od roku 2002 a úspěšně čelí velké konkurenci. Soustředí se na dodávky světelných zdrojů, světel a jejich příslušenství. Jejich cílem je nabízet zákazníkům tu nejlepší kvalitu, proto preferuje výrobky firmy OSRAM. OSRAM v Brně má k dispozici kompletní sortiment a svou dobrou pověst si vybudovali na rychlých dodávkách, špičkovém servisu a skvělých cenách. A pokud sháníte domovní nebo průmyslové ventilátory – jste na tom správném místě. 

Doprava ZDARMA
na většinu položek
Výnosy a montáže
nábytku

731 815 969
info@t-nabytek.cz

Po - Pá 7 - 16h