Párty stan 3x6 m - výborný rozměr pro každou párty

Párty stan 3x6 m - výborný rozměr pro každou párty

Párty stan 3x6 m

Děti mají vysvědčení v kapse a je tady zasloužený odpočinek. Naše ratolesti, když si hrají tak nezlobí a to je o důvod víc, proč si pořídit párty stan 3x6 m. Jste početná rodina? Pořádáte pravidelně posezení se svými přáteli?

Organizujete firemní, kulturní, sportovní, promo akce, letní tábory, veletrhy nebo módní přehlídky? Jste drobní chovatelé, včelaři, zahrádkáři, rybáři? Nebo jste záchranáři či filmaři? Tak vy všichni máte možnost si pořídit kvalitní párty stan 3x6 m, který vás spolehlivě ochrání před vrtkavým počasím. Obrovskou výhodou tohoto výrobku je nízká hmotnost, snadná a levná montáž bez použití nářadí, neskutečná variabilita a mobilita.

Párty stan 3x6 m – dokonalé zastřešení

Příjemný letní den stejně jako podzimní den pod taktovkou nejlepšího malíře na světě podzimu si užijete v párty stanu 3x6 m a to v dešti, větru i sněhu, pokud máte k dispozici podlahu a topení včetně osvětlení. Opláštění stanu je vyrobeno z nepromokavého PVC, kde polyuretanové vrstva na některých typech stanů vytváří efektní lesklý povrch. Pevná konstrukce je vyrobena z eloxovaného hliníku zajišťujícího pevnost a odolnost konstrukce i při silném větru. Extrémnímu chladu skvěle odolávají tvrzené plastové spojky a koncovky, které se vyrábějí ze speciálního plastu.

Párty stan 3x6 m – spolehlivý pomocník   

Párty stan 3x6 m – je čas na objednávku. Kde? V zákazníky prověřeném internetovém obchodě se sortimentem pro váš lepší domov, pokud máte zájem o kvalitu za rozumnou cenu. Párty stan 3x6 m! Z tohoto eshopu se bez objednávky neodchází.  Veškeré nabízené zboží splňuje platné směrnice a evropské normy. Párty stan 3x6 m nabízejí v různém provedení a v široké škále barev. Velikosti stanu - od 3x3 m až po 6 x 12 m.  V sekci příslušenství máte možnost si přiobjednat přenosnou tašku, náhradní díly – bočnice, střechy, moskytiéru, osvětlení a další.

Doprava ZDARMA
na většinu položek
Výnosy a montáže
nábytku

731 815 969
info@t-nabytek.cz

Po - Pá 7 - 16h