Pěkné podkrovní ložnice

Pěkné podkrovní ložnice

 

„Všem lidem prospívá dopřát čas od času duši uvolnění. Odpočinek obnovuje totiž životní sílu a veselá nálada prázdnin rozežene každý smutek,“...

 

napsal Lucius A. Seneca, nejvýznamnější římský filozof, neboť i starověk věděl o důležitosti spánku. V žádném případě není přehnané tvrzení, že nedostatečný spánek může vést k šílenství, a navíc dospělí lidé trpící nespavosti jsou pětkrát víc ohroženi poruchami dýchaní během spaní. Pokud Vaše ložnice vypadá jako bojiště nebo skladiště nepotřebných věcí, a navíc ležíte na nekvalitní matraci – nelze se divit, že trpíte poruchami spánku. Nesvalujme vinu ani na malé prostory. Máte k dispozici půdní místo? Tak velmi pohodlná je i podkrovní ložnice.

Pro výběr konkrétní ložnice, přejděte prosím do kategorie LOŽNICE

 

Podkrovní ložnice! Pár užitečných rad

 

Padlo rozhodnutí a Vy jste se rozhodli pro podkrovní ložnici? Čeká Vás komfortní spaní, pokud vezmete na zřetel několik praktických rad. V první řadě si zvolte prostor, kde nesvítí celý den slunce - ideální je ranní sluníčko. Vřele doporučujeme i zateplení střechy. Ušetříte velké náklady za vytápění a v létě za klimatizaci. Nejvýhodnější způsob zateplování – nadkrokevní zateplovací systémy, ušetříte i spoustu místa. Při umístění střešních oken do podkrovní ložnice dbáme na praktičnost a funkčnost a nenecháváme se unést romantickou představou. Je moc pěkné se dívat na noční oblohu z postele, ale umývat a otevírat okna umístěná nad letištěm opravdu neoceníte.

 

Luxusní prostory – podkrovní ložnice

 

Platí pro všechny ložnice – postel umístíme tak, abychom k ní měli snadný přístup z obou stran. Umístit lůžka do skosení střechy není vhodné – riziko častých úderů do hlavy při vstávání. Proto je mnohem praktičtější do zkoseného prostoru přisunout čelo postele. Oblíbené jsou šuplata pod postelí, nezapomínáme při umísťování nábytku na vzduch, a právě z tohoto důvodu nezatěžujeme ložnici těžkými závěsy, mnohými bytovými doplňky a zbytečným nábytkem.

Doprava ZDARMA
na většinu položek
Výnosy a montáže
nábytku

731 815 969
info@t-nabytek.cz

Po - Pá 7 - 16h