Pevné kovové regály do ochodu i skladu - EU-REGALY.cz

Pevné kovové regály do ochodu i skladu - EU-REGALY.cz

Kvalitní regály se staly nedílnou součástí každého skladu nebo prodejny. Již dlouhou dobu se používají v mnoha oblastech moderního podnikání -  značně zvyšují úložnou kapacitu, přispívají ke zvýšení obratu a zisku v podniku jako celku. Vybavení obchodu regály není tak jednoduché jak by se mohlo na první pohled zdát, v každém případě doporučujeme radu odborníka.  Chcete-li plně využít prostory ve svém skladu, je třeba vyhodnotit celou řadu parametrů a konstrukčních prvků: bezpečnost, kvalita vybavení, cena, provozní podmínky, výrobce, soulad se specifikacemi, podmínky výroby a zásobování, lakování a zpracování prvků.

Regály do skladu musí být pevné a stabilní

Čeká vás vybavení skladu?  Pevné a prostorné regály do skladu to je priorita. Je potřeba pečlivě vše zorganizovat, a pokud jsou výrobky uložené na paletách, musí být stálý a snadný přístup ke každé z nich, zde hrají významnou úlohu paletové regály. Tento úložný systém je nejvíce běžný mezi skladovacími regály pro paletizované zboží s širokou škálou výrobků - snadné řízení zásob. Tradiční řešení pro organizace je docílit maximální možné hustoty regálů, jsou vhodné pro výrobky s delší trvanlivostí a nízkou mírou obratu. Instalují se do nízkoteplotních komplexů a chladičů, stejně jako do klasických skladů.

Špičková kvalita – regály do obchodu 

Objednávku regálů usnadňuje konfigurátor, který umožňuje sestavit regály podle vašeho pojetí. To, ale musíte zavítat na internetové stránky eshopu eu-regaly.cz. Máte-li jasnou představu, můžete uskutečnit ihned objednávku. Nevíte si rady nebo máte speciální požadavky? Nebojte se zeptat, zkušený pracovník vám vytvoří přesnou kalkulaci. Společnost EU REGALY s velkým úspěchem vybavuje kvalitními regály domácnosti, obchody a sklady od roku 1997 po celé České republice a v zahraničí.

Doprava ZDARMA
na většinu položek
Výnosy a montáže
nábytku

731 815 969
info@t-nabytek.cz

Po - Pá 7 - 16h