PLACHTY ŠTĚPÁNÍK s.r.o. - kvalitní zakrývací plachty a stínící sítě na ploty

PLACHTY ŠTĚPÁNÍK s.r.o. - kvalitní zakrývací plachty a stínící sítě na ploty

Co je to zakrývací plachta?  Jedná se o plachtu vyrobenou z tkaného polyetylénu. Jsou obvykle vodotěsné, neboť daný povlak vytváří vodotěsnou vrstvu. 

Historicky se plachty datují od počátku roku 1600, kdy je námořníci používali jako pohon na lodi.  V současné době mají plachty široké použití.  Se zakrývacími plachtami se dají přikrývat různá zařízení a dopravní prostředky jako jsou motorky, auta a lodě. To chrání zařízení před povětrnostními vlivy a během zimy, za předpokladu, že jsou dostatečně zajištěny, lze je chránit i před mrazem a hnilobou. Zakrývací plachty slouží i pro krytí při táboření, a to buď jako krytí veřejného prostranství nebo stanu a někdy jako samotné provizorní přístřeší. Plachty často slouží i jako podlážky.

Stínící sítě je možné připevnit na stávající ploty

Stínící sítě jsou ideální pro vytvoření potřebného soukromí v zahradě nebo na terase či sportovišti. Přednosti stínících sítí na ploty - příznivá cena, odolnost proti povětrnostním podmínkám, jsou estetické a instalace je velice jednoduchá, zvládnete to i bez pomoci odborníka. Zastínění stínících sítí je vysoké až 90%.  Zvědavost kolemjdoucích nám není příjemná u opalování nebo při koupání v bazénu, stejně tak toužíme ochránit své soukromí při pořádání zahradní party. V takovém případě není nutné vybudovat dvoumetrovou zeď z kamene, ale postačí nákup stínící sítě.   

Autoplachty – účinná ochrana před nepřízní počasí

Na ochranu auta před deštěm je vhodná plachta vyrobená z lehkého a pevného nylonu. S odolnými autoplachtami spolehlivě ochráníte svého čtyřkolového miláčka. A kde je nabízejí za skvěle ceny včetně reflexních vest? Firma Plachty Petr Štěpáník, díky spolehlivosti a špičkové kvalitě, již dvacet let úspěšně prodává tyto výrobky.  Co nedoporučujeme, tak nákup laciných plachet, které jsou promokavé a po krátké době používání se trhají. Máte zájem své auto, zařízení nebo objekt ochránit před výkyvy počasí? Tak vsaďte na kvalitu - peplachty.cz!

Doprava ZDARMA
na většinu položek
Výnosy a montáže
nábytku

731 815 969
info@t-nabytek.cz

Po - Pá 7 - 16h