Plastová a hliníková okna a dveře DAFE-PLAST

Plastová a hliníková okna a dveře DAFE-PLAST

Kvalitní profily a kování, vynikající tepelnětechnické vlastnosti. Takové jsou požadavky na hliníková a plastová okna

Pokud jde o technické parametry, plastová, dřevěná i hliníková okna dokážou splnit požadavky na výplně otvorů v klasických zděných i dřevěných domech. Výhody použitých profilů: bezpečnost, zvuková neprůzvučnost, energetická úspornost, odolnost proti větru a vodě, estetičnost – bohatá škála barev. Okenní profily musí umožnit regulaci výměnu vzduchu. Regulační klapky rozlišujeme mechanické nebo samočinné reagující na průtok vzduchu při různých tlakových rozdílech. Pozornost věnujeme i kování u okna. Okno musí především dobře těsnit a kování usnadňuje manipulaci s oknem, proto je vhodné si nechat udělat kování po celém obvodu.

Komfortní a uklidňující zimní zahrady

Mnohé zimní zahrady se staly efektní součástí rodinného domu. Trávit v mrazivých dnech dlouhé dny v prostředí, kde vás z každé strany obklopují rostliny je velmi příjemné.   A pokud se zde nachází i vířivka nebo bazén. Úžasná pohoda a luxus požitku.  Ale co si počít v létě, když teploty strmě stoupají a v zimní zahradě je najednou teplota až na 60 - 70 ° C. V tomto případě se nevyplatí šetřit a rovnou si objednejte speciální protisluneční skla nebo reflexní fólie či jiné prvky stínění. Nejlevnější varianta - žaluzie nebo baldachýn.  Mnohem efektivnější je stínění markýzami, roletami, jež jsou ovládány elektromotorem.  A jak vybíráme rostliny do zimní zahrady? Podle toho, zda máte nevytápěnou, temperovanou nebo vytápěnou zahradu.

Showroom DAFE-PLAST v Jihlavě - výstavní prostor

Velkými odborníky na plastová okna, zimní zahrady, solární systémy a garážová vrata je firma DAFE-PLAST, která se této činnosti věnuje již od roku 1992 a během krátkého času své působnosti získala mnohá ocenění a certifikáty.  Pokud si nevíte s výběrem těchto výrobků rady, tak se vám vyplatí navštívit  showroom DAFE-plast v Jihlavě. Proč jsou výrobky společnosti DAFE-PLAST tak kvalitní. Díky nejmodernější použité technologie, nabízí taktéž služby a servis výrobků. Doporučujeme na jejich webu dafe.cz kliknout i na kategorii ´Nová zelená úsporám 2015´.

Doprava ZDARMA
na většinu položek
Výnosy a montáže
nábytku

731 815 969
info@t-nabytek.cz

Po - Pá 7 - 16h