Podlaha je základ

Podlaha je základ

O tom, že podlaha je alfou a omegou vašeho domova, není třeba dlouho polemizovat. Velmi významně působí na celkový dojem bytu.

V neposlední řadě se od jejího výběru odvíjí celkové pohodlí, které vám bude v budoucnu poskytovat. Druhů podlah je na současném trhu celá řada, velký návrat na scénu však slaví linolea a PVC podlahy obecně.

PVC podlahy

Není divu, že PVC podlahy patří k nejoblíbenějším podlahovým krytinám. Jsou pro ně typické jisté výhody, jimiž se nemůže pochlubit žádný jiný materiál. V první řadě je to rychlá a snadná pokládka, dále pak univerzálnost použití, velké množství variant, barev a dekorů. Zákazníci si je vybírají také pro jejich snadnou údržbu. Lze je efektivně zametat, luxovat i vytírat. Je třeba rozlišovat mezi pojmy PVC a přírodní linoleum. Klasické linoleum je vyráběno z přírodních a obnovitelných materiálů. Je vysoce odolné a má dlouhou životnost. Hůře se však pokládá a musí se pravidelně voskovat. PVC podlahy jsou oproti tomu levnější, snadněji se pokládají a skvěle izolují. Nevýhodou je horší materiál. PVC i přírodní linoleum je bohatě zastoupeno v nabídce společnosti Riva.

Oblíbené Marmoleum

Marmoleum je krytina s více než stoletou tradicí, a to už něco znamená. Je jedním z typů přírodního linolea. Vyrábí se z přírodní směsi lněného oleje, pryskyřice, korku a dalších ekologických materiálů. Léty ověřený postup a kvalitní zpracování dělají z marmolea odolnou podlahu, která vám poslouží klidně i po několik generací. Důkladný výrobní proces zajišťuje pohodlné užívání, zdravotní nezávadnost a dobré tepelně izolační vlastnosti, které oceníte hlavně v rodinných domech. Široký sortiment nabízí specializovaný prodejce Riva, jeden z největších prodejců podlahových krytin v republice. Zakoupit zde můžete produkty pro osobní i velkoobchodní účely.

Doprava ZDARMA
na většinu položek
Výnosy a montáže
nábytku

731 815 969
info@t-nabytek.cz

Po - Pá 7 - 16h