Pohankové polštáře uleví od bolesti krční páteře

Pohankové polštáře uleví od bolesti krční páteře

Pohankové slupky jsou dobře známé pro své mikro masážní účinky již stovky let. V očištěné podobě se používají jako výplně matrací a polštářů. Pohodlné pohankové polštáře jsou skvělými pomocníky v boji s bolestí zad, krční páteře a ramen, pomáhají proti migrénám, potížím s bolestivými klouby, revmatem a s nespavostí. Výhodou je, že se pohanka nedrolí a nepráší, je tedy vhodná i pro alergiky.


Oblíbený anatomický polštář EVA

Mezi zákazníky je velice oblíbený pohankový polštář EVA o velikosti 40×60 cm. Vyrábí se z čistě přírodních materiálů, jako jsou pohankové slupky a ovčí rouno. Jeho originální tvar je vyvíjen již od roku 1991 spolu s rehabilitačními centry a fyzioterapeuty, a tak opravdu snižuje bolest krční páteře, a to díky správné fyziologické podpoře hlavy a krku, ať už ležíte na zádech či na boku. Pohankové slupky umožňují cirkulaci vzduchu, proto je polštář prodyšný a v noci se nezpotíte, na rozdíl od jiných typů polštářů, které udržují teplo a jsou nepříjemné zvláště v horkých letních dnech. Z jedné strany je polštář šitý z dvojvrstvého proševu, z druhé strany z pevné přírodní bavlny, kde napařené pohankové slupky očištěné od nečistot více cítíte. Záleží na každém, co upřednostní. Spodní díl polštáře má zip, sami si tak můžete regulovat množství výplně, jak vám bude vyhovovat.

Nahřívací polštářek do mikrovlnky

Praktický nahřívací polštářek můžete nahřát na různých tepelných zdrojích, např. v pečící a mikrovlnné troubě nebo na topení. Pohankový pomocník uvolní vaši ztuhlou šíji, krční páteř a zádové svalstvo, snižuje napětí a ulevuje od bolesti. Tiché šustění a vůně pohankových slupek zklidní vaši mysl a budete se cítit krásně odpočatí. Relaxační nahřívací polštářek do mikrovlnky dobře poslouží také jako hřejivý obklad, stačí ohřát na cca 1 minutu při středním výkonu, doba hřejivosti je poté asi 15 minut. Pokud jej vložíte do mrazáku nebo lednice, máte k dispozici chladivý obklad, poté nezapomeňte na důkladné vysušení polštářku.

Doprava ZDARMA
na většinu položek
Výnosy a montáže
nábytku

731 815 969
info@t-nabytek.cz

Po - Pá 7 - 16h