Pohodlný a kvalitní nábytek pro vaši kancelář

Pohodlný a kvalitní nábytek pro vaši kancelář

Trh nabízí ohromné množství kancelářského nábytku a společnost myHM design, s.r.o.SEMILY má v tomto oboru mnoholeté zkušenosti. Spolehlivý tým odborníků se specializuje na kompletní dodávky kancelářských interiérů, domácích pracoven, kvalitního sezení a příjemného prostředí.

Pořízení kancelářského nábytku nepatří mezi levné záležitosti, a proto doporučujeme se raději obrátit na firmu, která svým klientům pomůže nejen s výběrem, ale také zpracuje návrh kanceláří podle individuálních požadavků. Atypické zakázky jsou pro tuto společnost výzvou, nechybí vizualizace s 3D výstupem, zaměření prostor (Liberec, Semily a Pardubice), odborná montáž s následným servisem. Kancelářský nábytek se tak stane působivou dominantou ve Vašem interiéru.

Pohodlný kancelářský nábytek Liberec

 

Kancelářský nábytek Liberec - kvalitní nábytek od českých výrobců. Mezi kancelářský nábytek řadíme kancelářské skříně, regály, poličky, knihovny, dále se do kancelářského nábytku zahrnují kartotéky, nesmíme opomenout na stoly, kancelářské židle, křesla a stoličky.   Velkou pozornost při výběru kancelářského nábytku věnujeme nejen kancelářské židli, na které budeme trávit spoustu času, ale také stolu. Je nutné si dobře uvážit, co denně na stůl budeme pokládat a podle toho volíme šířku a délku. Výška stolu by měla odpovídat velikosti zaměstnance. Stůl vybíráme i podle toho, zda si budeme do své kanceláře zvát pravidelně klienty, vyřizovat schůzky apod. V tom případě volíme kancelářský stůl, který bude ze všech stran stejný. Návštěvník se tak nebude cítit odstrčený.

Kvalitní ergonomické kancelářské židle

 

Zvláštní pozornost se vždy věnuje kancelářským židlím a nezáleží na tom, zda si ji pořizujete do své pracovny, studentského pokoje nebo do kanceláře. Zde rozhodně nedoporučujeme šetřit a volíme kvalitní ergonomické kancelářské židle. Ergonomii u tohoto výrobku oceníte při dlouhém sezení. Mezi nejčastější zdravotní potíže patří bolesti zad a to nejen v naší zemi a v celém světě. Tyto kancelářské židle zajišťují dynamické sezení, díky synchronní mechanice, která nabízí mnoho užitečných funkcí jako je regulace přítlaku opěráku odvislé od váhy uživatele apod. 

Doprava ZDARMA
na většinu položek
Výnosy a montáže
nábytku

731 815 969
info@t-nabytek.cz

Po - Pá 7 - 16h