Policové šatní skříně pro výtečnou organizaci věcí

Policové skříně

Policové skříně jsou typem šatní skříně, pomáhají v organizaci věcí. Police skříně mohou být pevné nebo stavitelné. Proč jsou některé police skříně pevné a některé stavitelné, se dozvíte v článku policové skříně.

Policové skříně jsou typem šatní skříně. Police slouží k lepší organizaci oblečení nebo jiných předmětů ve skříni. Police mohou být:

  • pevné
  • stavitelné

Pevné police

Pevné police jsou takové, které jsou napevno zabudované ve skříni - nedá se s nimi hýbat. To je z důvodů konstrukčních nebo jsou místa ve skříni, kde by bylo hýbat s policemi zbytečné. U vysoké policové skříně je třeba použít pevnou polici, aby se vysoká boční stěna policové skříně neprohýbala. Nebylo by pak možné třeba dobře dovírat dvířka skříně. V místě těsně nad šatní tyčí je zbytečné umísťovat stavitelnou polici. Police nad šatní tyč je přesně tak vysoko nad tyčí, aby se pohodlně nasunulo ramínko.

Stavitelné police

Stavitelné police jsou logicky na rozdíl od pevných pohyblivé - většinou pomocí plastových nebo lépe kovových kolíčků (správně policové podpěry). Pro podpěrky jsou do boku skříně vyvrtané rovnoměrně rozmístěné otvory. Stavitelné police policové skříně pomáhají lépe organizovat úložný prostor. Můžeme je i úplně vyjmout a uskladnit větší předmět. Rozmístění otvorů pro podpěrky police má většinou nějakou logiku - například rozteč 32 mm. Těchto otvorů využívají výrobci i k montáži otevíracích pantů a dalšího praktického kování. V případě skříní s posuvnými dveřmi se logicky panty nemontují.

Policové skříně vyberte v kategorii šatní skříně.

Doprava ZDARMA
na většinu položek
Výnosy a montáže
nábytku

731 815 969
info@t-nabytek.cz

Po - Pá 7 - 16h