Pořiďte si ložnici snů

Pořiďte si ložnici snů

Ložnice je místo, kde trávíme spoustu času. Je třeba proto dbát na kvalitu při výběru nábytku a doplňků. Musíme se také přizpůsobit velikosti pokoje a nepřehnat to s dekoracemi i nábytkem.

A čím tedy začít a co by mělo v ložnici být?

 

Postel do ložnice prostě patří

Postel z kvalitního materiálu vydrží dlouhá léta. K posteli je také důležité vybrat správný rošť. Je na vás, jestli zvolíte klasické rošty nebo polohovatelné. Záleží na tom, co preferujete. Další nezbytností k posteli patří i kvalitní matrace. Na trhu je široká nabídka kvalitních matrací, které splňují svůj účel a umožní nám kvalitní spánek. Správně vybranou postel pak opatřete ložním prádlem. I zde dbejte na kvalitu. Bavlněné povlečení je velmi příjemné a má mnoho vzorů, ze kterých si můžete vybrat. Saténové povlečení je zase vhodnější pro teplé letní dny, kdy vás satén v noci příjemně chladí.

Noční stolky jsou v ložnici nezbytností

Noční stolky jsou nejenom praktické pro uskladnění vašich drobností, jako jsou krémy na noc, knížky, mobil, ale jsou taky velmi funkční po estetické stránce. Celému prostoru dodají vzhled a řád.

Myslete také na osvětlení vaší ložnice

Doplňte celou ložnici o stolní lampičky i velké svítidla, které přizpůsobíte vzhledu celého pokoje. Ať už máte ložnici v moderním stylu nebo v rustikálním, pak určitě myslete na doplňky, které celý styl podtrhnou, právě jako vhodně vybrané osvětlení.

Úložných prostorů není nikdy dost

Skříně, komody, police, knihovny, to vše může být součástí vaší ložnice. Vybírejte nábytek od předních výrobců, kteří ručí za kvalitu svých výrobků.  Velmi praktické a levné jsou také úložné boxy nebo kartonové krabice. Dají se sehnat v mnoha designových provedeních a skvěle doplní celý vzhled vaší ložnice. Pěkně naskládané na sobě anebo v polici knihovny jsou jako součástí celého prostoru.

U výběru šatní skříně se zaměřte na to, jak velkou šatní skříň si můžete dovolit. Pokud máte možnost, volte raději vestavěné šatní skříně, které mají dostatek úložného prostoru, který si navíc můžete sami navrhnout z mnoha modulů. Pokud máte malou ložnici, pak sáhněte po menší šatní skříni, myslete však na všechno to oblečení, které do ní musíte vměstnat. Do malých prostorů se pak hodí šatní skříně s posuvnými dveřmi.

Textilie na oknech a doplňky

Záclony, závěsy nebo rolety doplňují vzhled interiéru. Doladěním těchto posledních detailů se dostanete ke své vysněné ložnici, přesně jako na inspirujícím obrázku z časopisu o bydlení. Do ložnice jsou vhodné zatemňovací závěsy, které nepropouští světlo a vy se tak můžete dobře vyspat i když jste se vrátili z noční a máte spát přes den.

Myslete taky na vhodné doplňky, jako jsou obrazy na stěnách, fotografie vaší rodiny, budíky, dekorativní polštáře, pokojové květiny, vázy nebo koberce.

Doprava ZDARMA
na většinu položek
Výnosy a montáže
nábytku

731 815 969
info@t-nabytek.cz

Po - Pá 7 - 16h