Potřebujete kancelářskou nebo konferenční židli? Máme pro vás pohodlné řešení!

Potřebujete kancelářskou nebo konferenční židli? Máme pro vás pohodlné řešení!

V současné internetové době řada lidí pracuje z pohodlí svého domova. Žádné hektické vstávání a shon, ale je tady jedno úskalí – bolest zad při nekonečném sezení.  

I práce doma stejně jako v kanceláři vyžaduje kvalitní kancelářskou židli. Málokdo si uvědomuje, že dlouhodobé sezení na nevhodné židli může mít neblahé následky na naše zdraví a celé tělo - hlavně páteř, zádové svalstvo a nepříjemné bolesti hlavy. Tomuto můžete předejít, pokud si pořídíte ideálně ergonomickou kancelářskou židli, která má nejen efektní futuristický design, ale i jedinečné rehabilitační vlastnosti!

Kancelářské židle ve velkém výběru  

Levné kancelářské židle nejsou levné pro sníženou kvalitu, ale jedná se o výhodnou koupi, ale to musíte zavítat do příslušeného internetového obchodu. Doprava ZDARMA na veškerý sortiment židlí - dodání do 24h (většina sortimentu skladem)! To se hned, tak nevidí stejně jako velký výběr konferenčních i kancelářských židlí s pětiletou zárukou. Téměř každá rodina má v současnosti doma počítač, na kterém si buď děti hrají hry, nebo dospělí vyhledávají informace na internetu. Každopádně u počítače sedíme mnoho hodin a neřešíme, zda sedíme správně nebo zda se hrbíme. A to je velká chyba, měli bychom být obezřetní, na čem vlastně sedíme.

Levné konferenční židle! Vysoká kvalita za skvělé ceny

Udělejte něco pro zdraví svých zaměstnanců a klientů, objednejte si  konferenční židle, kde se snoubí moderní design s funkčností, vysokou kvalitou a skvělými cenami. Díky bohatému výběru potahových materiálů se mohou stát vaše nové konferenční židle, také působivým doplňkem interiéru. Sami o sobě jsou některé kancelářské nebo konferenční židle skvostným kouskem, který navíc udělá něco pro Vaše zdraví. A to za fantastické ceny s dopravou zdarma!

Doprava ZDARMA
na většinu položek
Výnosy a montáže
nábytku

731 815 969
info@t-nabytek.cz

Po - Pá 7 - 16h