Potřebujete kvalitní řezné nástroje? Tyto se vám budou určitě hodit

Potřebujete kvalitní řezné nástroje? Tyto se vám budou určitě hodit

Vybavujete si dílnu nebo průmyslový provoz těm správnými nástroji? Pak rozhodně musíte myslet na výbavu všeho druhu. Vévodit jí mohou různá ostří. Jaká? Na výběr je jich v současné době poměrně hodně. Moderní řezné nástroje dokážou nabídnout vynikající služby. Které tedy vybírat, abyste si v provozu poradili prakticky se všemi úkony spojenými s řezáním? V následujících řádcích vám dám celkem 3 tipy na výrobky z internetového obchodu Techni-eshop.cz, jež se vám budou při shánění těch správných hodit.

Čepele všeho druhu

Jakousi klasiku představují především čepele. Volit je lze ve spoustě podob, přičemž nejoblíbenější jsou ty odlamovací. Hodí se do nástrojů, s nimiž se pracuje třeba při řezání linolea nebo nějakých tenčích profilů ze dřeva. Výborné jsou také na tenčí plast a jiné materiály. V případě potřeby se vždy ztupená část čepele jednoduchým způsobem odlomí a vy získáte opět maximálně ostrý nástroj. Vybírat je možné i čepele neodlamovací. U těch ale předpokládejte vcelku rychlé otupení a potřebu přiostření či výměny. Volit lze třeba ještě hákové, rotační, paspartové a jiné čepele.

Skalpel jako král ostří

Do dílny se vám bude zcela jistě hodit i skalpel. Jedná se o maximálně ostrý nástroj schopný řezat do většiny pevných materiálů. U skalpelů dejte pozor hlavně na výběr správného držáku a také provedení. To může být uzpůsobeno jak levákovi, tak i pravákovi. Výborné jsou i skalpely s výměnnou hlavou.

Škrabáky pro specifické činnosti

Jestliže potřebujete upravit hrany plastových, měděných nebo hliníkových výrobků, použijte škrabák. Tento nástroj vyznačující se válcovitou rukojetí zajistí velmi přesné vedení jak po poměrně rovných, tak i členitých plochách. Výhodné je především pořízení modelu vybaveného teleskopickým držákem, jenž uchopí různé aktuálně používané nástavce. Práce se tak v mnohém zjednoduší.

Doprava ZDARMA
na většinu položek
Výnosy a montáže
nábytku

731 815 969
info@t-nabytek.cz

Po - Pá 7 - 16h