Pouze nábytek na míru splní vaše představy

Pouze nábytek na míru splní vaše představy

Prostory svého bydlení nejlépe znáte vy. Pouze vy dobře víte, kam by se hodila rohová komoda a kde by bylo ideální místo pro šatník. Máte svou představu o barvě stěn, doplňcích a barvách nábytku. 

Dobře znáte svého partnera a víte, že kravaty a ponožky skládat nikdy nebude, takže potřebujete minimálně tři velké šuplíky na odkládání právě takových maličkostí. A vaše kalhotky? Na ty jsou nutné malé, šikovné šuplíky ať to máte přehledné. Problém však nastává ve chvíli, kdy se rozhodnete pro levnou, ale tuctovou skříň, které nabízejí mnohé řetězce.  Najednou zjistíte, že žádná nevyhovuje vašim představám. To je šance pro nábytek na míru.

Obrázek je z realizace kuchyně firmou A-Typ nábytek s.r.o.

Výhody nábytku na míru naproti tomu zakoupenému na příklad v IKEI

V první řadě můžete absolutně přesně realizovat vaše představy, co se týče tvaru, barvy a rozměrů nábytku. Zvolená firma poskytuje záruky na své výrobky, to znamená, že pokud se vám cokoliv rozpadne, šroubky vyšroubují a podobně, zavoláte jednoduše do firmy a oni vám nábytek opraví, nebo nevyhovující část vyrobí nanovo. Můžete si dát najednou zařídit odborníkem celý byt, a v tomto případě vám to ušetří i čas a čas jsou peníze.

Nábytek na míru! Základní výhody od profesionálního truhláře

 Základní výhody od profesionálního truhláře jsou následující: výhodnější cena, vše na míru a přizpůsobení konkrétnímu prostoru a potřebám, unikátní vzhled, vysoká kvalita, podpora českých řemeslníků, široký výběr použitých materiálů.  Nábytek na míru nemusí stát jen v ložnici nebo v chodbě, stále více se využívá i v interiérech obýváků a kuchyní. Jednoduše si vyberete barvu, pracovník změří stěny, kde by měl nábytek stát, a poté se dohodnete na ceně. Prosklené police, zabudované světlo nebo stolek pod televizi či stojan na DVD přehrávač a ostatní elektroniku - to vše vybíráte vy.  Zlaté české ručičky - A-Typ nábytek s.r.o.!

Doprava ZDARMA
na většinu položek
Výnosy a montáže
nábytku

731 815 969
info@t-nabytek.cz

Po - Pá 7 - 16h