Praktický pomocník - dílenský vozík

Praktický pomocník - dílenský vozík

S pomocí dílenského vozíku je možné vhodně uspořádat pracovní plochu a snadno se pohybovat po dílně. Takové zařízení vám může posloužit i jako šatní skříň, přestože se využívá k ukládání různých nástrojů a spotřebního materiálu.

Díky širokému využití, lze dílenský vozík jen doporučit. Široký výběr druhů umožňuje si vybrat přesně takový typ, který vám usnadní plnění daných úkolů. Hlavní výhodou vozíku - přenositelnost, což výrazně zjednodušuje organizaci na pracovišti. V místě, kde pracujete, si ihned vezmete ten správný nástroj, a nemusíte ztrácet čas chůzi k stacionárnímu zařízení. Snadné použití rovněž zajišťuje ergonomická rukojeť. Jako materiál se používá kvalitní ocelový plech, který je natřen barvou, jež dílenský vozík chrání před korozí a poškrábáním. Nátěr na dlouhou dobu zachovává svůj původní vzhled.  

Pohyblivé a lehce manévrovatelné dílenské vozíky

Vozíky jsou vybaveny praktickými kolečky, z nichž u dvou je namontována otočná brzda. Vozíkem lze pohybovat v libovolném směru a vzhledem ke své malé velikosti může být umístěn v jakékoliv místnosti, a to i v případě, že se pohybujete v malém prostoru. Otevřené nástrojové vozíky jsou běžně používané při práci, a díky policím s otevřeným přístupem, pohodlně vyjímáte nástroje. Uzavřené nástrojové vozíky mají několik zásuvek (3 až 5), které jsou vhodné pro skladování náhradních dílů, ručního nářadí a tak dále. Existují i modely s centrálním zamykáním.

Dílenské vozíky zvyšují produktivitu práce  

Máte-li o dílenské vozíky zájem, velký výběr druhů naleznete v internetovém obchodě nabytek-polak.cz. Společnost POLAK se prodeji a výrobě dílenského nábytku věnuje od roku 1991. Dílenské vozíky vybírejte obezřetně a raději upřednostněte kvalitu před nízkou cenou. Zařízení musí být masivní, pevné a dobře pohyblivé. Doma i na pracovišti značně zvýšíte produktivitu práce a zamezíte zbytečným ztrátám nářadí a jiných předmětů. 

Doprava ZDARMA
na většinu položek
Výnosy a montáže
nábytku

731 815 969
info@t-nabytek.cz

Po - Pá 7 - 16h