Předsíňová sestava nebo jednotlivé skříně?

Předsíňová sestava nebo raději šatní skříň?

Nábytek do předsíně můžete vytvořit pomocí kompletní předsíňové sestavy nebo jednotlivými skříněmi.

V předsíni netrávíme sice mnoho času, ukládání věcí je zde ale klíčové. Doménou českých domácností jsou malé předsíně, ve kterých vykouzlit dostatek funkčního a snadno přístupného prostoru, je někdy zapeklitá věc.

Při plánování nábytku do předsíně je důležité si nejprve uvědomit, kolik věcí zde potřebujeme ukládat. Do úvahy kromě oblečení přicházejí i deštník, klíče, mobil i drobné svršky typu čepice, šála, rukavice a pod.

Vůbec nejdůležitější je vědět, jestli v předsíni budou

  1. pouze nejpoužívanější kousky naší garderoby nebo chceme skladovat
  2. například veškeré celoroční velké oblečení jako jsou kabáty, bundy a podobně. Předpokládá se, že drobné oblečení typu trička, ponožky skladujeme ve skříních nebo komodách například v ložnici.

V prvním případě nám bohatě postačí předsíňové sestavy, které většinou řeší vše, co je v předsíni potřeba (botník, malé šuplíky, věšáky a úložný prostor pro pouze několik svršků, děvčata ocení zrcadlo). Výhodou jsou i malé rozměry takové sestavy (hloubka okolo 40cm).

U nás najdete v kategorii:

Předsíňové stěny

V druhém případě je nutné při stavbě nebo rekonstrukci bydlení vyčlenit na předsíň více místa a pořídit si šatní skříně klasických rozměrů. To znamená skříně s hloubkou cca 60cm, kam můžete oblečení ukládat na ramínka vedle sebe.

U nás v kategorii:

Šatní skříně

Výhodou námi nabízeného nábytku je nízká cena a doprava zdarma!

Doprava ZDARMA
na většinu položek
Výnosy a montáže
nábytku

731 815 969
info@t-nabytek.cz

Po - Pá 7 - 16h