Představení unikátního materiálu Albistone

Představení unikátního materiálu Albistone

Zajímáte se o zahradní bazény? Trh nabízí mnoho možností, jak si v létě u vody zpříjemnit život. Pokud se zaměříme na společnost ALBIXON, výběr bazénů je opravdu velký:

(foto/Zdroj: Albixon a.s.)

  • foliové bazény - zapuštěné bazény za rozumnou cenu s ocelovou konstrukcí se snadnou a rychlou montáží. Výhodou tohoto řešení je fakt, že použitá folie odpuzuje mikrooraganismy. Hloubka dna může být až 2,3 m.
  • laminátové bazény - bazény vyrobené z jednoho kusu - tzn. nikde žádné spáry - dokonalá hladkost. Výběr z několika barev.
  • přelivové bazény - jsou typem bazénu, kde je voda až po okraj, což přináší perfektní design i výhodu okažitého čištění povrchových nečistot.
  • nadzemní bazény - oblíbené, finančně nenáročné řešení pro každého, kdo požaduje rychlou a snadnou instalaci.
  • bazény z materiálu Albistone®

Albistone® - samonosné bazény nové generace

Záleží jen vás, zda si vyberete mezi výše uvedenými bazény nebo upřednostníte levná neznačková řešení. Věříme, že se rozhodnete pro bezkonkurenční kvalitu, která se nabízí na webu albixon.cz. Revoluční materiál Albistone® nabízí spoustu výhod, jež prodlouží trvanlivost vašeho bazénu. Nebledne na prudkém slunci, je velmi odolný proti mechanickému poškození. Jedná se o mrazuvzdorný (-40 °C) a zdravotně nezávadný materiál. Tato unikátní hmota je velice houževnatá, zvládne UV záření stejně jako vysokou teplotu (+70 °C), odpovídá přísným hygienickým předpisům.

Společnost ALBIXON - 25 let zkušeností a poctivé práce

Pokud preferujete vysokou kvalitu, tak vám můžeme společnost ALBIXON, přímého výrobce bazénů jen doporučit. Oceníte nejen precizní výrobky, ale také individuální přístup ke každému klientovi. Nechme mluvit čísla – prodej do 93 zemí světa. Skoro 100 tis. zastřešení bazénů! Více jak 30 tisíc realizovaných bazénů! Vývojové centrum se stále zajímá o nejnovější trendy v oblasti techniky, designu a bezpečnosti s ohledem na životní prostředí – výsledky jsou vidět, proto je o bazény ALBIXON stále ohromný zájem.

Doprava ZDARMA
na většinu položek
Výnosy a montáže
nábytku

731 815 969
info@t-nabytek.cz

Po - Pá 7 - 16h