Převod VHS kazet

Převod VHS kazet

Máte doma plno video kazet, přehrávač Vám již nefunguje a vy nevíte, co s nimi?

Proč převádět?

 

VHS kazety také časem ztrácí svou kvalitu, i proto je velmi výhodné, když máte Vaše video převedené na digitální záznam. Digitalizovaný záznam nestárne, jeho kvalita zůstává stále stejná.

Nechcete staré VHS kazety vyhodit, protože na nich máte plno nezapomenutelného videa a rádi byste se na něj podívali?

 

VHS převod

Od toho jsme tady já, Marek Kotala - http://www.vhs-prevod.cz. Mojí prací je vysoce kvalitní převod VHS kazet a dalších formátů videí do MPEG2 nebo MP4. Převedu Vám Vaše videa, abyste se na ně mohli koukat kdykoliv a kdekoliv na počítači, tabletu, notebooku či chytrém telefonu.

Videa, která Vám převedu do digitální podoby, poté můžete přehrávat, kopírovat, převádět je do různých formátů jako je DVD, AVI a podobně.

 

Proces Digitalizace VHS kazet je běžný proces, jako když se přehrává videokazeta ve videorekordéru. S Vaší původní videokazetou se nic nestane, po převodu Vám ji vrátím a zároveň dostanete video na DVD nebo jiném médiu, na kterém si budete přát.

Součástí mojí práce je také úprava stahovaného videa. Aby mělo digitalizované video vysokou kvalitu, provádím postprodukční úpravy. Samozřejmostí je doladění ostrosti, úprava barevnosti, synchronizace zvuku a obrazu. Po vzájemné domluvě můžeme provést i další úpravy jako je sestříhání videa, přidání titulek, pokreslení hudbou, vytvoření základního menu na DVD pro snazší ovládání. Pokud budete chtít s videem provést jakékoliv úpravy, není problém.

 

Jak dlouho trvá digitalizace?

Digitalizace VHS kazet je pomalý proces, jedná se o tzv. realtime proces. Každá videokazeta se musí přehrát v reálném čas a poté digitálně zpracovat. Většinou provádím digitalizaci 2-3 videokazet za den. Vždy se s Vámi domluvím, kdy potřebujete Váš záznam a podle množství videokazet k převodu Vám řeknu, kdy bude Vaše video digitalizované.

 

Kolik se vejde na DVD?

Video Vám nahraju většinou na DVD. Na jedno DVD se vejde cca 1,5 hodiny videozáznamu. Některé společnosti nabízí, že se na DVD vejde asi 4 hodinový záznam. Tuto velkou komprimaci nedoporučuji, video, které Vám digitalizuji, dodám v nejvyšší možné kvalitě a ta odpovídá délce cca 1,5hod videozáznamu na jednom DVD.

 

Doručení

Pokud jste se rozhodli pro digitalizaci Vašich VHS kazet, stačí, abyste mi doručili Vaše kazety. Můžete mi je zaslat poštou nebo kurýrem, popřípadě mi je můžete donést osobně a rovnou se spolu domluvíme na Vašich požadavcích. Můžu si pro Vaše kazety dojet také osobně a po převodu Vám je zase přivezu zpátky, tato služba je v rámci full servis převodu.

 

Pokud máte jakékoliv dotazy, neváhejte a kontaktujte mě a vše potřebné domluvíme. O Vaše vzpomínky se postarám a vy si je budete moci připomínat kdykoliv budete chtít.

                                                                      

Krásně prožité chvíle Vám přeje

Marek Kotala - www-vhs-převod.cz

 

Doprava ZDARMA
na většinu položek
Výnosy a montáže
nábytku

731 815 969
info@t-nabytek.cz

Po - Pá 7 - 16h