Příjemné letní večery s kvalitním zahradním nábytkem

Příjemné letní večery s kvalitním zahradním nábytkem

Kdo by se chtěl v létě pařit v obýváku. Pokud máme možnost – zahrada je naše. Ihned dusno vyměníme za příjemný letní vzduch a televizi za oblohu plnou hvězd. Nádherná romantika...

A pokud máme k dispozici pohodlný zahradní nábytek, není co řešit.  Jakou zahradní soupravu vybrat? A jaký materiál? Dřevo, plast nebo kov? Zahradní nábytek se vyrábí i z betonu nebo kamene. V rozkvetlé zahradě se bude pochopitelně nejlépe vyjímat dřevěný nábytek.  Donedávna se k jeho výrobě používaly dřeviny rostoucí v našich končinách. Nyní se preferuje tropické dřevo. Proč? Příkladně teakové dřevo je pevné a pružné, vydrží mnohem více než ostatní dřeviny. Nevadí mu vlhkost, proto bez obav můžete teakový zahradní nábytek postavit k bazénu. Údržba jednoduchá – čas od časů ošetřit teakovým olejem.

Ratanový zahradní nábytek

Ohromně populární je ratanový zahradní nábytek. Pro lepší vlastnosti a nižší cenu je větší zájem o umělý ratan.  Pakliže se vám více zamlouvá přírodní verze, počítejte s krátkou životností a složitou údržbou.  A to je hlavní důvod proč se lépe prodává verze ratanového nábytku vyrobeného ze syntetických vláken. Konečně se nebudete muset obávat toho, že vám ho zničí déšť, mráz nebo vy, když si na něj sednete poté, co vylezete z bazénu a pomokříte chlorovou vodou. Co se vzhledu týče umělý ratan je téměř k nerozeznání od přírodního. Údržba jednoduchá - opláchnete hadicí nebo přetřete vlhkým hadříkem.

Zahradní nábytek z meranti

Konkurentem teaku se stalo dřevo meranti, hlavně kvůli své trvanlivosti, pevnosti a zajímavé červené barvě. Preferujete-li moderní styl, tak tento druh materiálu zajisté oceníte. Máte-li rustikální zahradu i v tomto případě je možné si zahradní nábytek meranti pořídit, ale opatrně volte ostatní zahradní doplňky, aby ladily s vaší novou zahradní soupravou.  Hurá na nákup zahradního nábytku.

 

Doprava ZDARMA
na většinu položek
Výnosy a montáže
nábytku

731 815 969
info@t-nabytek.cz

Po - Pá 7 - 16h