Příjemné místo pro lékaře i pacienty

Příjemné místo pro lékaře i pacienty

Návštěvu lékaře může provázet nervozita nebo obavy z nepříjemného zákroku. Typická vůně dezinfekce, sterilní prostředí a dlouhé čekání působí negativně na psychiku pacienta. Ta je přitom nesmírně důležitá pro úspěch léčby i navázání důvěry s lékařem. Svým pacientům můžete pomoci již v začátcích. Patřičné úpravy čekárny a vybavení ordinace pozitivním způsobem ovlivní naladění pacienta a pomůže lépe vykonávat denní praxi i zdravotnickému personálu.

Nábytek do ordinací

Vybavení ordinace nestačí vybírat z katalogu. Každý obor má svá specifika a vyžaduje jiný prostor. Ordinace musí zajistit příjemné prostředí pro rozhovor s pacientem, v některých praxích musí vyčlenit důstojné zázemí pro svlékání nebo intimní vyšetření. Důležitý je dostatek úložných prostor pro nástroje a vybavení. Ordinacím vždy prospěje styl odkloněný od jednotvárných ploch. Moderní materiály umožňují barevně odlišit nebo oživit nábytek do ordinací a přitom zachovat nutné podmínky pro snadnou údržbu a třeba i dezinfekci ploch.

Nábytek pro lékaře

V příjemně vybaveném prostředí se lépe pracuje i zdravotníkům. Interiér může využít přehledně utříděnou kartotéku, která nebrání volnému průchodu. Nutná administrativa získá svou část prostoru a působí jednotně s částí pro vyšetření nebo provádění úkonů. V nemocnicích nebo zařízeních s noční službou lékaře je neméně důležité upravit pracovnu pro dlouhé náročné služby. Namáhavé povolání, které klade na zdravotníky vysoké nároky, vyžaduje kvalitní prostor pro relaxaci i soukromí.

Jednotný styl v kvalitním provedení

Při vybavení ordinace, čekárny, nemocničních pokojů nebo rehabilitačních prostor nemusíte vybírat kompromisy. Truhlářství Jan Volf vám pomůže realizovat interiér přesně podle potřeb i představ. K dispozici vám může být katalog již realizovaných prací, ale také dlouholeté zkušenosti v oblasti výroby zdravotnického nábytku. Jan Volf vám pomůže reálně zhodnotit uzpůsobení ordinace, navrhne úpravy pro lepší využití dispozic prostoru i doplní nábytek dalšími úložnými místy. Na své pacienty zapůsobíte již prvním dojmem, který bývá zásadní. Jednotný styl ordinace, příjemné zázemí a ochotný personál napomůže úspěšné léčbě a pomůže zmírnit nervozitu i obavy.

Doprava ZDARMA
na většinu položek
Výnosy a montáže
nábytku

731 815 969
info@t-nabytek.cz

Po - Pá 7 - 16h