Proč si pořídit umělý vánoční stromek?

Proč si pořídit umělý vánoční stromek?

Říká se, že jakmile děti začnou chodit do školy, do Vánoc už to rychle uteče. A skutečně to tak mnozí vnímají. Už začínáte myslet na svátky? Možná zrovna zvažujete, jaký stromeček si letos pořídíte. Nebo už máte umělý?

Výhody umělého vánočního stromku

Stromek je jeden z hlavních symbolů Vánoc a v málokteré domácnosti chybí, především v těch, kde jsou malé děti. Mnoho lidí však už opustilo od živého stromu. Umělá varianta má totiž spoustu výhod.
 
Mezi hlavní přednosti umělého stromku patří ekonomická výhodnost. Nemusíte ho pořizovat každý rok. Máte-li však nějaký hodně starý model, určitě byste měli zvážit koupi nového. Tyto výrobky prošly velkým vývojem a dnešní krásné modely se s těmi ze dřívější doby vůbec nedají srovnávat. Vypadají úžasně a z určité vzdálenosti je ani nerozeznáte od živých stromků. Na rozdíl od mnohých z nich mají však pěkný a pravidelný tvar a celkově vypadají jako z pohádky. Možná však budete mít trochu problémy s výběrem. Vyrábí se totiž v obrovském množství rozmanitých variant. Jaký stromeček se stane vašim symbolem Vánoc?
Oceníte také jeho praktičnost. Nezašpiníte se od smůly, nebude z něj padat jehličí, které byste si roznesli po celém bytě, prodává se i se stojanem, do něhož dobře pasuje, a snadno se připravuje a odklízí. Zkrátka pozitiv má více než dost.
 
 

A co nevýhody umělého vánočního stromku

Jak je zřejmé z výše uvedeného, umělé vánoční stromky mají mnoho výhod. A co nevýhody? Mnozí argumentují tím, že k Vánocům prostě patří živý strom, který domácnost provoní jehličím. Ano, to je skutečně nevýhodou této varianty. Dá se však alespoň částečně odstranit svíčkami s vůní jehličí a lidé si často pořizují ke stromečku ještě větve do vázy. Vánoční výzdobu domácnosti netvoří jen stromek.
 
A jaké jsou vaše preference? Stále ještě upřednostňujete živý symbol Vánoc, nebo jste už objevili četné výhody toho umělého?
Doprava ZDARMA
na většinu položek
Výnosy a montáže
nábytku

731 815 969
info@t-nabytek.cz

Po - Pá 7 - 16h