Pronájem či prodej bytů v Praze: tyto byty změní kvalitu vašeho bydlení

Pronájem či prodej bytů v Praze: tyto byty změní kvalitu vašeho bydlení

Máte pocit, že jste konečně Pražáci, jelikož jste si koupili byteček někde v Uhříněvsi? Na papíře možná. Ale rozhodně to není zcela ono. Zvedněte kvalitu svého života tím, že zlepšíte své bydlení. Zapomeňte na paneláková sídliště, okrajové části Prahy i na jiné nezajímavé lokality. Začněte konečně „žít v Praze“.

 

Lépe bydlet znamená lépe žít

Pořídit si kvalitní bydlení něco stojí, ale překvapivě ne vždy je nedostatek financí tím, co nám brání pořídit si bydlení, které zvedne kvalitu našeho života. Mnohdy zbytečně lpíme na starých věcech – na domě, ve kterém jme vyrůstali; na lokalitě, která sice vůbec není zajímavou, ale tak nějak jsme si ni zvykli; nebo se nám jen nechce stěhovat, seznamovat se s novými sousedy či zařizovat nový byt. Je to stejný problém, proč třeba zůstáváme v zaměstnání, které nás nebaví, nebo v něm nejsme náležitě odměňováni. Pojďte nasát atmosféru skutečně dokonalého bydlení. Pražská správa nemovitostí prodává a pronajímá skvělé byty v top pražských lokalitách.

Když chcete bydlet doopravdy v Praze

Srdce Prahy nabízí stále více možností pro bydlení, které již nejsou kompromisem. Obrovský prostor, rekonstruované dvorky plné zeleně, zajímavé architektonické řešení prostorů bytů – to vše nás vrací zpátky z dobrodružných „výletů“ za město skutečně do města. Mnohým z nás se bydlení v okrajových částech Prahy, v satelitech či mimo Prahu (i když v dojezdové vzdálenosti) neosvědčilo. Vozit děti do školek, do školy, do kroužků; docházet dnes a denně do práce; nedostupnost kultury... Tohle všechno se nám již přejedlo a vracíme se zpátky do centra dění. A PSN nám nabízí prodej bytů v Praze, které nás umí uspokojit lokalitou, kvalitou, velikostí, vybavením i atmosférou.

Tři tipy na skvělé bydlení v srdci Prahy

Zabydlete se téměř na Václaváku

V Opletalově ulici je aktuálně na prodej několik nově adaptovaných bytů ve zcela zrekonstruovaném historickém domě. K dispozici jsou byty 2+kk a 3+kk s rozlohou od cca 71 do 95 m2. Nádherné byty dostanou ještě prosklené pavlače, které nabídnou krásný chráněný výhled do dvorku se zelení. Byty mají vysoké stropy, jež je dělají impozantními. Současně je díky nim možné dále kouzlit s prostorem, více jej členit nebo nabídnout prostor navíc, což oceníte zejména ve chvíli, kdy hledáte bydlení pro rodinu.

Lofty a penthousy v Modřanech

Projekt Vanguard Prague v pražských Modřanech (Praha 4) je pokládaný za český unikát. Nabízí malometrážní lofty o velikosti 41 m2, ale i obří penthousy na ploše až 626 m2. Díky stropu ve výšce 4,4 metrů lze prostor libovolně členit různými vestavěnými patry. Vanguard – to je úžasný výhled na Prahu, perfektní lokalita a celá řada možností pro sport. V okolí je golfové hřiště, cyklostezka i spousta zeleně pro další volnočasové aktivity.

Ideální pronájem na Vinohradech

Pro ty, kdo preferují pronájem před koupí nemovitosti, má PSN připraven krásný vinohradský byt v Laubově ulici na Praze 3. Perfektně zrekonstruovaný byt s dispozicí 3+1 nabízí až 108 m2 obytné plochy. Součástí jsou dřevěné podlahy, vestavěné skříně, kuchyňská linka s vestavěnými spotřebiči i nádherná koupelna. Hledáte-li pronájem bytu Praha, obraťte se opět na PSN.

Doprava ZDARMA
na většinu položek
Výnosy a montáže
nábytku

731 815 969
info@t-nabytek.cz

Po - Pá 7 - 16h