Protékající WC vaši peněženku ochudí ročně o stokoruny

Protékající WC vaši peněženku ochudí ročně o stokoruny

Zvláště majitelé starších toalet, které jsou vybaveny zastaralým splachovacím systémem, se dennodenně trápí otevíráním nádržky a umísťováním splachovací soustavy do správné polohy, vypínají vodu a nečistoty splachují s pomocí vody natočené v kýblu. Nezbývá nic jiného, než se poohlédnout po modernějším řešení.

 

Tiché a spolehlivé splachování zajišťují moderní zařízení

Rekonstrukce toalety nemusí být nákladnou záležitostí, zvláště pokud jsou mísa a přívod vody v pořádku. Investice do splachovacího ventilu bude možná jediným vkladem, který budete muset oželet. Ovšem tiché splachování, jednoduché ovládání, moderní vzhled zařízení a klidný pobyt na toaletě je výsledkem, kvůli kterému se vyplatí nový splachovací ventil pořídit.

Splachovací ventily Silfra překvapují praktickými funkcemi i příjemným obsluhováním

Na výběr máte splachovací ventily značky Silfra, jež jsou určeny buď k instalaci na zeď, nebo jsou podomítkové. Podle přívodu vody a prostorových možností v okolí WC se dají pořídit ventily na splachování s regulací, s trubkou i bez spojky a trubky. Kdo si nedovede představit příslušné technické parametry jednotlivých produktů, může se díky nákresům umístěných u jednotlivých výrobků na webu vodacentrum.cz lépe zorientovat mezi rozměry a funkcemi jednotlivých splachovacích ventilů.

Jednoduchý systém splachování má své místo v domácnosti i veřejných budovách a hotelech

Splachovací ventily Silfra jsou díky modernímu designu a vzhledu použitelné v domácnostech, veřejných a administrativních budovách, sluší i hotelovým a rezidenčním toaletám. Nedejte sobě ani svým návštěvám možnost rozčilování se nad protékající toaletou a s pomocí důmyslného zařízení jim zjednodušte a zpříjemněte pobyt v místnosti, jíž dominuje tolik potřebný trůn.

Doprava ZDARMA
na většinu položek
Výnosy a montáže
nábytku

731 815 969
info@t-nabytek.cz

Po - Pá 7 - 16h