Půdní byty! Pohodlné bydlení se spoustou světla

Půdní byty! Pohodlné bydlení se spoustou světla

Půdní byty mají své kouzlo - zajímavý prostor, hodně světla a nádherný výhled. Mnozí majitelé rodinných domů velice rádi využijí skrytý potenciál podkroví na rozšíření obytné plochy. 

Podkrovní obytný prostor má svá specifika, které je třeba respektovat. Důležitým předpokladem pro kvalitní bydlení na půdě je dostatečná světlá výška, vhodná skladba střešní konstrukce a správné prosvětlení prostor. A pak už záleží jen na vašem rozhodnutí, zda přiznáte nosné trámy a střešní konstrukci nebo je schováte za sádrokarton. Půdní byty nabízejí příjemné bydlení, pokud bude klima v podkroví celoročně vyrovnané.  

Půdy real, s.r.o. – sázka na jistotu!

Šikmá střecha dovoluje vpustit do interiéru více světla a vzduchu, což v létě není moc žádoucí, proto je nezbytné si dokoupit vhodné stínicí prvky. Mnozí výrobci střešních oken je nabízejí jako součást oken, příkladně dálkově ovládané žaluzie nebo rolety včetně sítí proti komárům. Dostatek denního světla a čerstvého vzduchu jsou základní požadavky kladené na půdy přestavěné na byt. Při navrhování okenních otvorů v půdním bytě je třeba dodržet základní zásady. Celková plocha prosklení má tvořit 10% z plochy podlahy s ohledem na konkrétní účel místnosti.  Velikost okna závisí na vzdálenosti mezi krokvemi, sklonem střechy a výškou osazení. Okno má zprostředkovat kontakt s exteriérem, což je třeba zohlednit při určování výše osazení.

Půdní byty v Praze – nenapodobitelná atmosféra

O půdní byty v Praze je trvalý zájem. Metropol nabízí nejen mnoho pracovních příležitostí, ale také velké kulturní vyžití – uděláte krok a pohltí vás historie sahající do 4. století našeho letopočtu. Ohromné charisma města nelze přehlédnout. Na své si zde přijdou všichni, milovníci starých bytů i zájemci o moderní a stylové bydlení s dobrým sociálním zázemím.  Pokud je pro vás toto téma aktuální a toužíte po pěkném půdním bytu v Praze, zadejte si do vyhledávače - pudypraha.cz. Oslovte odborníky, kteří své práci rozumí!

Doprava ZDARMA
na většinu položek
Výnosy a montáže
nábytku

731 815 969
info@t-nabytek.cz

Po - Pá 7 - 16h