Půdní prostory v Praze se dají atraktivně využít

Půdní prostory v Praze se dají atraktivně využít

Vlastníte nemovitost a chtěli byste její prostory maximálně využít? Pokud je součástí objektu půda, která doposud nebyla zužitkována jinak než k ukládání nepotřebných věcí, možná je na čase využít potenciál těchto míst. Půda nemusí být domovem holubů, ba naopak se může přeměnit na lukrativní byt.

Pokud jste majitelem budovy v Praze, která disponuje nevyužitou půdou, je nejvyšší čas přemýšlet o jejím využití. Ulice této metropole jsou lemovány vysokými budovami, na něž je z chodníku krásný výhled. Ale ještě krásnější vyhlídku otevírají nejvyšší místa těchto staveb. Z obyčejné tmavé půdy je možné vybudovat luxusní byt s panoramatickým výhledem na historickou Prahu. Tyto byty jsou na realitním trhu velmi žádané.

Půda jako obytný prostor

V současné době jsou půdní prostory velmi populární, protože dochází k jejich přestavbám na skvostné byty. A čím více prostoru v nemovitosti využijete, tím vyšší příjem od nájemců si zajistíte. Nicméně nemovitost jako taková přináší majitelům spoustu starostí a povinností, a proto se spousta z nich na půdy jako na obytný prostor nedívá. To je ale velká chyba.

Abyste si usnadnili práci, můžete se obrátit na společnost Půdy real s.r.o., v jejíž kompetenci jsou půdní vestavby. Tato firma vykupuje půdní prostory, které posléze renovuje a přestavuje. Soustředí se pouze na půdní prostory Praha, protože působí obzvláště v této lokalitě.

Nabídněte půdu k odkupu

Společnost Půdy real s.r.o. se specializuje na přeměnu jakékoliv půdy. Z nijak nezajímavého místa umí vykouzlit prostorný a prosvětlený byt, který uspokojí i náročné zájemce. Pakliže této firmě nabídnete půdní prostory k odkupu, zabezpečí vám v rámci nefinančního plnění stavební práce, jež zkrášlí vaši nemovitost.

Stavební firma Půdy realizace s.r.o. si vezme do svých rukou kompletní stavební práce, které s vámi budou předem dojednány. Jelikož je tato firma součástí skupiny Půdy Praha, nemusíte se obávat jejího odstupu od domluvené rekonstrukce.

Mezi hlavní hodnoty Půdy real s.r.o. patří spolehlivost, kvalita a preciznost. Můžete se těšit na perfektní výsledky, s nimiž budete nadmíru spokojeni.

Prvotřídní kvalita

Skupina Půdy Praha, do níž spadají již zmíněné firmy Půdy real s.r.o. a Půdy realizace s.r.o., poskytuje svým klientům vysoce kvalitní služby. Nemusíte se obávat neférového jednání, ba naopak budete ve výsledku spokojeni a rádi se na tohoto profesionála v budoucnosti znovu obrátíte. Společnost se postará o projektovou dokumentaci, zařídí potřebná povolení, revize a také úklid. Portfolio služeb je skutečně bohaté, díky čemuž je zajištěn plynulý chod rekonstrukce.

Vedle nové střechy, oken a dveří je společnost schopna renovovat společné prostory domu, nahodit novou fasádu či zajistit nové rozvody elektřiny, plynu a vody. Rozsah prací závisí na velikosti půdních prostor. Čím větší půdní prostory nabídnete, tím více stavebních prací vám bude zajištěno.

Moderní půdní byty

Jak jsme již několikrát podotkli, o veškerou stavební práci se postará firma Půdy realizace s.r.o., která spadá do významné skupiny Půdy Praha. Více informací si o této skupině můžete přečíst na internetových stránkách www.pudypraha.cz.

Společnost je pravidelným účastníkem mnoha výstav a veletrhů, z nichž si odnáší spoustu nových znalostí v tomto oboru. Nabízí nejmodernější řešení a používá vysoce kvalitní materiály s dlouhou životností. Tento odborník si na paškál vezme i problematické rekonstrukce.

Pokud nabízíte prodej půdních prostor, můžete se obrátit na profesionály ve svém odvětví s dlouholetými zkušenostmi. Můžete si být jisti, že z doposud nevyužité půdy vznikne velmi žádaný moderní byt.

Doprava ZDARMA
na většinu položek
Výnosy a montáže
nábytku

731 815 969
info@t-nabytek.cz

Po - Pá 7 - 16h