Realizace interiérů Sargánek & Skácel

Realizace interiérů Sargánek & Skácel

Návrhy interiérů by měly bezpodmínečně splňovat nejvyšší někdy i specifické požadavky klientů na pohodlí, design a ergonomii.

S každým klientem by měla proběhnout individuální schůzka s jedinečným návrhem interiéru. Právě tyto služby nabízí interiérové studio Sargánek & Skácel, které se v oboru interiérového vybavení, návrhů a realizací pohybuje již několik let.

Pro své zákazníky zajišťuje bytový architekt zakázkovou výrobu špičkové kvality za rozumnou cenu, provádí komplexní řešení všech druhů interiérů. Nábytek a další materiály do interiérů rodinných domů, komerčních a veřejných prostor a kanceláří jsou vyráběny a zpracovávány ve špičkové kvalitě a s maximální přesností. O kvalitu se starají osvědčení a prověření dodavatelé, kteří tak již léta přispívají ke kvalitní práci. K tomu všemu jsou použity nejnovější technologie. Společným jmenovatelem zákazníků a studia je vize, aby bylo dosaženo takového výsledku při realizaci interiéru, aby klient byl spokojen dle požadavků, které si zvolil a nastavil, ale nesměly být překročeny jeho finanční možnosti. Stačí jen navštívit studio v Hranicích a domluvit se na dalším postupu.

Doprava ZDARMA
na většinu položek
Výnosy a montáže
nábytku

731 815 969
info@t-nabytek.cz

Po - Pá 7 - 16h