Recepce - brána vaší firmy

Recepce - brána vaší firmy

Sháníte kvalitní vybavení pro vaši kancelář? Zajímáte se o nábytek do recepce?  Preferujete vysokou kvalitu, eleganci, praktičnost, nízké ceny a rychlost dodání? Tak to rozhodně musíte zavítat do internetového obchodu helap.cz.

V internetovém obchodě helap.cz si můžete objednat nejen nábytek do recepce, ale také kancelářské potřeby, drogerii a občerstvení. Tento eshop provozuje společnost Fintania Trade s.r.o., a přestože byla firma založena v r. 2013, tak díky své vysoké profesionalitě se dokázala v silné konkurenci velice rychle prosadit na trhu.   Zajisté oceníte nejen zvýhodněné nákupy, prostřednictví e-obchodu, ale také velkou obchodní nabídku až 6 500 druhů zboží, kde u řadu artiklů firma poskytuje až desetiletou záruční lhůtu. Vaši kancelář vám vybaví od koberce až po veškerý spotřební materiál – zázemí kamenné prodejny v Praze - garance nejnižších cen!

Pohodlné kancelářské židle za jedinečné ceny


Nábytek do recepce - to je vaše vizitka, tady rozhodně nesmíte šetřit. Potencionální klienti nebo zákazníci jako první uvidí právě recepci, a podle toho usoudí, jak schopní lidé vedou tento podnik. Stejně tak, by se nemělo šetřit na kancelářských židlích, zejména pokud na nich trávíte spoustu času.  Vhodně zvolené kancelářské židle nejen esteticky doplní vaši kancelář, ale také ulehčí zádům, žilnímu systému a nohám vašich zaměstnanců. Dlouhodobé sezení na obyčejné kancelářské židli přivodí zbytečné zdravotní problémy, a proto se rozhodně do ergonomických židlí vyplatí investovat.  

Kovové kartotéky – dlouhá životnost


Z archivačního hlediska se doporučuje si důležité dokumenty vytisknout a nespoléhat se pouze na magnetooptické disky nebo CD. A to není jediný důvod, proč nalézají kovové kartotéky v kancelářích své uplatnění. Není nad přehlednou kartotéku s velkým počtem zásuvek. Velmi žádané jsou kovové kartotéky s dřevěným obložením. Pokud zavítáte do výše zmíněného eshopu, máte možnost si zde tyto výrobky pořídit v různých barvách za neuvěřitelně výhodnou cenu.

Doprava ZDARMA
na většinu položek
Výnosy a montáže
nábytku

731 815 969
info@t-nabytek.cz

Po - Pá 7 - 16h