Rekonstrukce bytového jádra Brno

Rekonstrukce bytového jádra Brno

Specialisty na rekonstrukce bytu, ale i rekonstrukce bytového jádra Brno a okolí je společnost s ručním omezením Alfa Vertical.

Zároveň nabízející i stavební úpravy nevyžadující velkých rozměrů, jakými jsou přestavby bytových jader nebo rekonstrukce koupelen a dále úpravy. V ranku firmy není jen služba rekonstrukce bytového jádra Brno, ale i komplexní řešení rekonstrukce celého bytu, a to od drobných stavebních úprav až po generální rekonstrukce se změnou dispozic.

Co vše obnáší rekonstrukce bytu?

Samozřejmě samotná rekonstrukce je z hlediska stavebních prací velmi rozsáhlá, postihne celý rekonstruovaný objekt. Ideální je rekonstruovanou místnost opustit a vrátit se až po dokončení všech stavebních pracích. Rekonstrukce bytového jádra Brno obnáší či zahrnuje vybourání bytového jádra s likvidaci odpadu, zajištění nových rozvodů vody, kanalizace a plynu popřípadě elektřiny, vysekání otvorů do zdí, vyzdění nových příček, včetně montáže sádrokartonového podhledu s osvětlením, pokládku dlažby a obkladů, lina a plovoucí podlahy, instalaci sanitární techniky a samozřejmě i závěrečný úklid.

V dnešní době je velmi populární řezání do panelů

Změna dispozice nebo jinak řečeno výřezy do panelů, jsou čím dál více populárnější. Dispozice v panelákových bytech jsou jednoznačně rozloženy, tudíž pokud se majitelé bytů rozhodnou, že by chtěli změnit dispozici, nevyhnou se řezání do panelů. Před výřezy do panelů je zajištěno statické posouzení, zhotovena projektová dokumentace, veškeré dokumenty a povolení. Řezání je prováděno diamantovými nástroji, které jsou ještě navíc chlazeny vodou.

Doprava ZDARMA
na většinu položek
Výnosy a montáže
nábytku

731 815 969
info@t-nabytek.cz

Po - Pá 7 - 16h