Rekonstrukce bytu od 1artinterier

Rekonstrukce bytu od 1artinterier

Ve studiu nábytek Zlín si můžete prohlédnout spoustu vystaveného nábytku udělat si tak konkrétní představu o jeho využití ve vlastním bytě.

Jedním z nejlepších interiérových studií je nábytek Zlín, který vám po osobní bezplatné konzultaci zpracuje návrh řešení v souladu s nejmodernějšími trendy. Zkušení bytoví designeři respektují požadavky zákazníků a vždy poradí se zařízení a vybavením interiéru tak, aby odpovídalo zásadám správného bydlení a zdravého spaní. Interiérové studio nábytek Zlín a Olomouc nabízí poradenství v oblasti interiérových návrhů a celkového vybavení interiérů s bytovými doplňky. Ve studiu nábytek Zlín si můžete prohlédnout spoustu vystaveného nábytku udělat si tak konkrétní představu o jeho využití ve vlastním bytě. K vidění i prodeji je zde nábytek předních světových výrobců a značek. Skvělý design, pohodlí, užitné vlastnosti a kvalitní materiál můžete sami posoudit.

Konzultace je možné absolvovat zcela zdarma a poradci vám  zodpoví všechny dotazy a poradí nejvhodnější řešení, neboť  sledují nejmodernější trendy bydlení a zdravého spaní, stejně tak  vývoje výroby materiálů, aby vám mohli doporučit to nejlepší. Stačí si jen domluvit schůzku a navštívit nás v našich pobočkách ve Zlíně nebo Olomouci, kde získáte mnoho potřebných a užitečných informací.

Doprava ZDARMA
na většinu položek
Výnosy a montáže
nábytku

731 815 969
info@t-nabytek.cz

Po - Pá 7 - 16h