Rekonstrukce ploché střechy - zásadní oprava domu

Rekonstrukce ploché střechy - zásadní oprava domu

Majitel staršího domu je jednou konfrontován se stavem a sešlostí střechy svého domova. 

U plochých střech bývá zpravidla problém se zatékáním a poškozenou hydroizolací. Naše firma má mnohaletou zkušenost v tomto oboru a nabízí kvalifikované práce doložené mnoha certifikáty (pokládání asfaltových pásů SOPREMA, fólií VINITEX a FLAGON, štěrkových izolací ALSAN, tepelných isolací EFISOL a zvukových izolací  TECSOUND) a spokojeností svých zákazníků. Specializujeme se na rekonstrukce ploché střechy a rekonstrukci střech a jejich zateplování provádíme běžně do 100 až 150 km od Prahy.

Ploché střechy – rekonstrukce moderními materiály

V dnešní době pomocí moderních a progresivních materiálů rekonstrukcí ploché střechy váš dům bude spolehlivě ochráněn proti nepříznivým vlivům počasí na desítky let. U plochých střech k pronikání vody do střech dochází většinou kolem oplechování komínů, vzduchotechniky či světlíků. Při rekonstrukci většího rozsahu je lepší přejít na dvouplášťovou s tepelnou izolací. Plochou střechu, pokud to konstrukce domu a statika dovolí, lze podle vašich představ, rekonstrukcí modifikovat na tvz. zelenou střechu, jež sice bude dražší na hydroizolaci. Tzv. přitížená střecha s povrchovou úpravou praným štěrkem je taktéž dobrá volba.

 Stavební práce Praha – zakázky perimetr 150 km

 Provádíme různé stavební činnosti. Jenom namátkou - výstavba a rekonstrukce střech, teras, fasád domů, zemní izolace, venkovní úpravy v intravilánu, jezírka a nádrže. Stavební práce v Praze a v okolí nyní probíhají za akční ceny! Obrátíte-li se na nás, vaše požadavky a záměry s vámi projednáme a vypracujeme cenovou nabídku nebo vám obratem zašleme náš ceník prací. Některé služby zajišťujeme GRÁTIS - dojezd na místo jednání, zaměření střechy, poradní činnost, zpracování rozpočtu atd.  

Doprava ZDARMA
na většinu položek
Výnosy a montáže
nábytku

731 815 969
info@t-nabytek.cz

Po - Pá 7 - 16h