Remko.cz - průmyslové vytápění

Remko.cz - průmyslové vytápění

Průmyslové přístroje firmy Remko.cz jsou především odvlhčovače vzduchu, zvlhčovače vzduchu, nejrůznější topidla, přímotopy a tepelná čerpadla.

Právě tepelná čerpadla německé technologie vykazují vyšší úsporu, a to díky nové řídící jednotce Smart Control. Pokud je ve spojení s podlahovým vytápěním, tak dosahuje tepelné čerpadlo své nejvyšší účinnosti. Remko tepelná čerpadla mohou být i přednostně provozována napájením z vlastního fotovoltaického zdroje. Pro pokrytí špičkových zatížení, kdy jsou velké mrazy, tak lze čerpadla kombinovat s dalšími zdroji tepla, která mohou být ve formě plynového kotle, nebo elektrického přídavného topení. V zimě tak mohou pracovat jako energeticky účinné topení, v létě naopak zajišťuje systém vedoucí vodu komfortní klimatizování. Multitalent – Smart Control, inteligentní regu lace, nabízí možnost spojení tepelného čerpadla se všemi zdroji energií (solární, fotovoltaickou). Dnešní doba moderních výpočetních technologií už umožňuje i možnost vzdáleného zásahu přes rozhraní internetového prohlížeče. Využít lze i nezávaznou prohlídku čerpadel v Praze.

Remko nabízí i speciální službu na komplexní dodávky tepla. Zákazník se tak nemusí starat o mobilní topidla a kupovat je, starat se o provoz a servis. Firma zapůjčí mobilní teplovzdušné agregáty, pronajme nádrže a průběžné bude i palivo doplňovat.

Firma tedy zajistí komplexní služby pro průmyslové budovy, stavby,  provozy, párty stany apod. Zkrátka tam, kde je třeba využít síly a pomoci těchto přístrojů. Ale i tam, kde není zavedeno standardní lokální vytápění. Využijte tedy služeb firmy Remko, která disponuje více jak 35 lety zkušeností na trhu a 20 lety dodávek na českém trhu – více informací, rad a tipů na remko.cz

Doprava ZDARMA
na většinu položek
Výnosy a montáže
nábytku

731 815 969
info@t-nabytek.cz

Po - Pá 7 - 16h