Rodinné bydlení ve Zlíně a Malenovicích

Rodinné bydlení ve Zlíně a Malenovicích

Vybrat si z této široké nabídky proto není vůbec jednoduché. Takový rodinný dům či byt musí splňovat hned několik kritérií, které jsou důležité pro budoucí vlastníky. Někdo chce bydlet blízko centra, jiní mají zase rádi klid a pohodu na okraji města.


Nemluvě i o dalších detailech, které zasahují do výběru té správné nemovitosti, jako jsou obchody, školy, lékárny, nemocnice či možnost pracovního uplatnění v blízkosti bydliště.

STAVYMA spol. s r.o. je stavební společnost působící od roku 1990. Sídlo společnosti je v Otrokovicích, rozsahem zakázek ale pokrývá celé území Česka. Projekt výstavby - rodinné domy Zlín, který firma realizuje, se snaží naplnit představy o efektivním bydlení nedaleko centra města, sjednocující dnešní dynamický životní styl s potřebou klidu a odpočinku. Rodinné domy Zlín jsou situovány do okrajové části Zlín – Paseky.

Proč koupit byt v Malenovících?

Zadáním pro architekty bylo vytvořit kvalitní a ekonomicky dostupné bydlení pro prodej bytů Malenovice. Dispozice bytů byly vytvořeny s ohledem na funkčnost a praktičnost v souladu se současnými moderními trendy bydlení a vycházející z našich dlouholetých zkušeností a požadavků našich klientů.

Doprava ZDARMA
na většinu položek
Výnosy a montáže
nábytku

731 815 969
info@t-nabytek.cz

Po - Pá 7 - 16h