S párty stany se nemusíte obávat rozmarů počasí

S párty stany se nemusíte obávat rozmarů počasí

Svatební hostina, narozeninová oslava a další sešlosti pod širým nebem patří k úžasným zážitkům. Když je krásně, slunce svítí, ale ne moc. Pokud neprší a nefouká vítr. Pak se může z jakékoliv párty lehce stát katastrofa. Předejděte zbytečným stresům i otráveným obličejům hostů a připravte se na všechno.

 

Svatba jako ze žurnálu

Svatební přípravy patří k těm nejnáročnějším vůbec. A pokud navíc padne rozhodnutí, že se samotný obřad, případně i hostina budou konat venku, je o starost víc. Samozřejmě, že svatební den pořádaný pod modrou oblohou v zámecké zahradě nebo na rozkvetlé louce je velmi romantický zážitek. O mnoho lepší než strávit den D na městské radnici. Ale i když věnujete organizaci veškerý čas a energii, pěkné počasí si nikde objednat nemůžete. Vsaďte proto na jistotu, pořiďte si párty stany. Budete mít čisté svědomí, že jste udělali maximum pro hladký průběh celé akce.

Proč jsou nezbytné?

Svatba je oslavou vstupu partnerů do manželství. Jde o jedinečnou událost, které se zúčastní rodina, přátelé, kolegové ze zaměstnání. A vy chcete, aby se všichni cítili dobře a pohodlně. Vaším cílem je jistě akce, na kterou se bude dlouho vzpomínat. Přejete si usměvavé hosty, jímž je teplo, mají co jíst a pít a hlavně se skvěle baví. Párty stany vám pomohou. S nimi překlenete nezmary počasí, ochrání vás, hosty i veškeré občerstvení. Schováte pod ně hudební aparaturu, případně několikačlennou hudební skupinu i veledůležitého oddávajícího.

Vyberte si, jaký chcete

Zapomeňte na jednodruhové stany v nevzhledné vojenské barvě. Současná nabídka párty stanů je opravdu široká. Vybírat můžete z různých barev i typů střechy. Zvolte ten pravý pro vaši oslavu tak, aby vše ladilo podle vašich představ. Stany mohou být celootevřené, s několika stěnami, ale i celozavřené, pokud vám počasí nebude vůbec přát. Variabilitu si můžete dovolit i ve velikosti skládacích altánů. Menší použijte třeba na občerstvení, větší pak na zastřešení tanečního parketu.

Pevná a zároveň lehká konstrukce

Obrovskou výhodou současných párty stanů je jejich pevnost. Není třeba mít obavy z krupobití nebo slunečních paprsků. Látky použité na střechy stanů jsou vyrobeny speciálně do venkovních podmínek. Stejně tak konstrukce je připravena na extrémy a vydrží silný vítr, podepřou společensky unaveného hosta. A kdybyste přece jen měli pochybnosti, upevněte na nohy konstrukce vaky naplněné pískem. Váš stánek neporazí už vůbec nic. Párty stany a mobilní altány postavíte v mžiku. Jsou opatřeny automatickým systémem. Stěny altánů spustíte velice snadno, fungují na principu suchého zipu.

Využijte i doplňkové zboží

Stěhování těžkých dřevěných stolů, židlí a lavic do venkovního prostředí je zbytečnou prací navíc. Pořiďte si pod stany plastové skládací posezení. Je lehké a zabere mnohem méně místa.

Doprava ZDARMA
na většinu položek
Výnosy a montáže
nábytku

731 815 969
info@t-nabytek.cz

Po - Pá 7 - 16h