Šatní skříně - ideální na úkládání

Šatní skříně - ideální na úkládání

Šatní skříně
Co dělá doma největší nepořádek? Rozházené oblečení, a proto velká šatna je snem mnoha hospodyněk. Takovou vymoženost bytové podmínky mnohých domácností neumožní. Vítězí na celé čáře šatní skříně.

Pokud nemůžete obětovat k uskladnění věcí kousek ložnice, tak zajisté se i ve vašem malém bytě nalézá kousek volného prostoru nebo výklenek, kde se dá umístit šatní skříň vyrobená na míru. Kutilové si poradí a kdo si neporadí, tak může navštívit náš internetový obchod s nábytkem, kde nabízíme šatní skříně v mnoha velikostech a tvarech.

Vyberte šatní skříně zde


Šatní skříně – moderní design


Majitelé velké předsíně si mohou objednat velkorysou vestavnou skříň, která má ve spodní části praktické zásuvky. Mnozí kutilové si poradí i se zkosenou stěnou a šatní skříň umístí do podkroví. Velmi oblíbené jsou šatní skříně s nízkými truhlami, na kterých můžete sedět, ty se umísťují zpravidla pod okna. Člověk se velmi rád obklopuje různými věcmi, ale kam s nimi? Šatní skříně tak praskají ve švech, a proto se snažíme k tomuto účelu vybrat nejpraktičtější kus nábytku s ohledem na přehlednost. Přednostně se vybírají velké šatní skříně, které jsou vybaveny na dveřích zrcadly nebo i taková úzká sloupová skříň sahající až ke stropu pojme ohromnou část věcí, kde se do zásuvek umisťuje obuv.


Šatní skříně nenahradí kartonové krabice


Ano, takový je trend. V malých bytech si lidé skládají své věci do kartonových krabic, které vsunou pod postel. Je to řešení, ale pokud máte doma schodiště, tak i tam je vhodný prostor pro šatní skříň. Nabízíme šatní skříně o šířce 1 a 2,5 m, kdy systém zavírání zahrnuje dvě až tři dveřní křídla. Výběr je na vás a vašich možnostech. Více vám bude vyhovovat šatní skříň s klasickými dveřmi, zrcadlová šatní skříň nebo rohová s posuvnými dveřmi? Ideální řešení – odsunutím dvířek do strany ušetříte mnoho prostoru.  

Doprava ZDARMA
na většinu položek
Výnosy a montáže
nábytku

731 815 969
info@t-nabytek.cz

Po - Pá 7 - 16h