Šatní skříně nemusí být nuda aneb trocha přemýšlení se vyplatí.

Šatní skříně nemusí být nuda aneb trocha přemýšlení se vyplatí.

Šatní skříň se stala neodmyslitelnou součástí každé domácnosti. A kdy šatní skříň nemusí být nuda? Ve chvíli, kdy nekoupíte první nejlevnější šatní skříň z Heureky, ale zamyslíte se s rodinou nad barvou, tvarem a vnitřním uspořádáním. 

Pokud sháníte pouze samotnou šatní skříň, máte dvě možností. Nechat si vyrobit šatník na míru, který barevným provedením, stylem a funkcemi báječně zapadne do vašeho interiéru nebo si pořídíte hotový šatník. Ohromně žádané jsou šatní skříně, které zaplní prostor od podlahy až po strop.

Šatní skříně se zrcadlem vám opticky rozšíří prostor

Výběr vestavěné šatní skříně pečlivě uvažte. V budoucnu při přestavování nábytku s ní již nebude moci hýbat.  Důležité je, aby v rámci barevné struktury vašeho interiéru utvářel šatník se zbytkem zařízení celek. Vyhněte se proto nevhodnému tvaru a neladícímu materiálu. Šatní skříně se nejčastěji umísťují do chodby a ložnice, přestože se objevují i v kuchyni. V ložnici vestavěná skříň zabere po posteli největší místo. Abyste tento prostor opticky nahradili, sáhněte raději po šatníku, který má na dveřích zrcadlo a je ve světlém provedení s vysokým leskem - místnost tak zbytečně nezatíží. Prostor vám ušetří i posuvná dvířka.

Vnitřní vybavení šatní skříně

Je třeba si před koupí šatní skříně uvědomit: Co všechno chceme ve skříni uskladňovat a pro kolik osob má skříň sloužit. Od tohoto bodu se totiž odvozuje nejen velikost skříně ale i její vnitřní vybavení. Jiné vnitřní uspořádání zvolí sportovec, rodiny s dětmi nebo senior. Vášnivý lyžař bude potřebovat přes léto někde uskladnit lyže, děti o prázdninách aktovky, sáňky, boby, senioři berle a věci, s kterými se nemohou rozloučit.  Proto starší osoby uvítají klasické police, šuplík a spoustu věšáků s volným místem na další věci. Mladé rodiny budou preferovat vhodnou kombinaci polic s šatními tyčemi. Manažer lépe využije speciální věšáky na kravaty, kalhoty a košile.  

Doprava ZDARMA
na většinu položek
Výnosy a montáže
nábytku

731 815 969
info@t-nabytek.cz

Po - Pá 7 - 16h