Šatní skříně s posuvnými dveřmi pro úsporu místa

Šatní skříně s posuvnými dveřmi pro úsporu místa

Šatní skříně s posuvnými dveřmi
Žádná domácnost se neobejde bez úložných prostorů. Každá věc musí mít své místo, jinak nelze hovořit o kultuře bydlení. Šatnu nemáme vždy k dispozici, a proto sháníme šatní skříně s posuvnými dveřmi. Tato skříň má důležitou funkci - ochraňuje naše věci před prachem, slunečními paprsky a dalšími nepříznivými vnějšími vlivy.

Stručně řečeno – šatní skříně s posuvnými dveřmi fungují jako jednotící prvek celého interiéru. Pokoje jsou uklizené a věci leží uspořádaně na svých místech.

Přejít k výběru šatní skříně s posuvnými dveřmi


Šatní skříně s posuvnými dveřmi – moderní designy


Mezi nejžádanější artikl patří šatní skříně s posuvnými dveřmi. Proč s posuvnými dveřmi? Dokonalá úspora místa. Skříně tohoto typu dělíme do několika kategorií – skříně s policovým systémem, s šatní tyčí na pověšení a kombinace obojího. Jak je patrné z nabídky našeho internetového obchodu, tak nenabízíme jen šatní skříně s posuvnými dveřmi, ale i klasické, rohové skříně a zrcadlové skříně, které jsou velmi oblíbené, neboť se lze u nich ustrojit. Zajisté vás okouzlí moderní designy, kdy je dřevo kombinováno s jiným materiálem – kovem nebo sklem.  Šatní skříně s posuvnými dveřmi se většinou nechávají vyrábět na míru. Vestavěné skříně uspoří další místo, a navíc vypadají skvěle. V našem eshopu s nábytkem naleznete i malé skříně, které se hodí již do zařízeného bytu. Šatní skříně s posuvnými dveřmi, které jsou vybaveny policemi a závěsným systémem, jsou velmi vyhledávaným zbožím uživateli malého bytu.


Šatní skříně s posuvnými dveřmi – vše potřebné do nich uložíte


Šatní skříně s posuvnými dveřmi nabízíme za skvělé ceny s dovozem zdarma. Tímto naše nabídka nekončí. U nás si můžete zakoupit levné šatní skříně z lamina nebo foliované dřevotřísky včetně moderních skříní z masivu. Výběr je na vás – šatní skříně s posuvnými dveřmi! Přejeme příjemné nakupování!


Koupili jste novou skříň a potřebujete ji smontovat? Pojďme se domluvit! Nabízím cenově dostupné montáže nábytku na území Prahy a okolí.

Doprava ZDARMA
na většinu položek
Výnosy a montáže
nábytku

731 815 969
info@t-nabytek.cz

Po - Pá 7 - 16h