Šatní skříně více než jen úložný prostor

Šatní skříně více než jen úložný prostor

Rozhodli jste se, že už máte dost neustálého hledání věcí po celém bytě, že je čas dát vše na jedno místo? Pak jistě přemýšlíte o šatní skříni, kam se vám vejde vše, co máte, a ještě zbyde i místečko na věci nové. V našem článku se dočtete, jak postupovat při výběru skříně.

Pokud máte v hledáčku šatní skříně prakticky, tak rozhodně doporučujeme tento kus nábytku vybírat podle druhu oblečení a vaší výšky s ohledem na zájmy a koníčky. Šatní skříně to není jen šatní tyč, několik poliček a pár věšáků. Trendy šatní skříně obsahují mimo polic a věšáků také kravatovník, kalhotovník, drátěné koše, speciální zásuvky na kabelky a šperky, držáky na boty a další vychytávky k přehlednému a ergonomickému uskladnění věcí. A pak stačí skříň otevřít a hned vidíte, kde se požadovaná věc nalézá.  

Praktické šatní skříně

Šatní skříně to je vaše vizitka, zrcadlo individuality majitele. Moderní šatní skříně disponují výsuvem s tichým dotahem a liší se vnitřním uspořádáním polic, zásuvek a výše jmenovanými doplňky. Počet polic volíme podle toho, zda budeme chtít skládat oblečení do komínků nebo na věšáky. Při objednávání tohoto výrobku je třeba si také uvědomit, že kabáty a dámské šaty vyžadují více prostoru a není vhodné toto ošacení krčit do poliček. Pro pány se počítá s prostorem na zavěšení od 100 do 115 cm a pro dámské šaty je třeba počítat s výškou 150 cm. Pokud si necháte vyrobit šatní skříň na míru, tak se nezapomeňte změřit. 

Vysoce kvalitní skříně za skvělé ceny


Ve velké oblibě jsou vestavné skříně, které vyplní příslušný prostor. Tento typ skříní se dá i kombinovat s knihovničkou pro děti. Skříně v podobě kvádru se mohou umístit do rohu ložnice či jiného vhodného prostoru.  Moderní skříně mají propracovány přímo nadčasový vzhled s ohledem na detail. Tichý a lehký posun dveří zajišťuje kvalitní ložiskový mechanismus. Je dobré vědět, že materiál kování ovlivňuje životnost každé skříně. A kde nabízejí vysoce kvalitní šatní skříně a další nábytek za rozumné ceny? Ve špičkovém internetovém obchodě nabytek-elegance.cz, který se řadí mezi přední prodejce nábytku v České republice a také na Slovensku. 

Doprava ZDARMA
na většinu položek
Výnosy a montáže
nábytku

731 815 969
info@t-nabytek.cz

Po - Pá 7 - 16h