Sauny BETA Wellnes - komfort a luxus

Sauny BETA Wellnes - komfort a luxus

Sauny jsou prospěšné pro tělo i duši. Při správném využívání parní lázně naše těla nabývají lehkost a harmonii. V sauně si můžete odpočinout po tvrdé práci. 

Jaké sauny rozlišujeme? Finskou (suchou) saunu s teplotou od 90 do 120° C s vlhkostí vzduchu 5 – 10%. Soft Sauna dosahuje maximální teploty 50° C s vlhkostí vzduchu až 50 %. Dále si můžete nechat postavit infrakabinu, kde infračervené záření neohřívá vzduch, ale věci. Existuje kouřová sauna a ruská báňa, která je uživateli nejlépe snášena. Finská sauna nejvíce zatěžuje organismus, proto ji užívejte s rozmyslem.

Finská sauna – Beta Wellnes

Beta Wellness  dodávají komfortní finské sauny a další výše jmenované. Suchá sauna výrazně přispívá k regeneraci těla, nabízí fyzický i psychický odpočinek. U intenzivního pocení se lidská pokožka přes póry zbavuje nečistot, vylučují se z těla škodlivé toxiny. Navíc se pokožka skvěle prokrví, povzbuzuje se látková výměna. Po fázi ohřevu nastává fáze ochlazení, která přichází prudce a je stejně důležitá. Jakým způsobem ji provedete, záleží na vás - ve studené sprše, politím studenou vodou z kbelíku, ochlazením v ochlazovacím bazénu, v přírodním potoce, ve sněhu nebo se používá i ledová tříšť. A kdo trpí hypotonii, chronickými katary dýchacích cest, artrózou nebo revmatismem, tak tomu můžeme finskou saunu jen doporučit.

Toužíte po vysoké kvalitě za rozumnou cenu?

Tak se obraťte na profesionály ve svém oboru a zavítejte na portál www.virivkysauny.cz, kde prezentuje svou činnost společnost Spa & Wellness s.r.o. A pokud se nedokážete rozhodnout nebo potřebujete poradit, doporučujeme návštěvu Showroomu (adresa Kodaňská 1509/73, 101 00 Praha 10). Zde si můžete zblízka prohlédnout vířivé vany a vyzkoušet privátní wellness, kde si budete moci provést i automasáž. Taktéž máte možnost si otestovat infrakabinu a parní box.

Doprava ZDARMA
na většinu položek
Výnosy a montáže
nábytku

731 815 969
info@t-nabytek.cz

Po - Pá 7 - 16h