Sedací souprava - kterou z 30 variant zvolíte?

Sedací souprava - kterou z 30 variant zvolíte?

Sedací soupravy jsou dominantou každého obývacího pokoje. Už dávno to není jen pohovka a dvě křesla. Moderní doba a zejména kreativní designérské mozky jsou příčinou toho, že dnes lze vybírat z 30 různých variant. Která nejvíce okouzlí vás? Bude to jedna ze 2 nejpopulárnějších?

Praktické rohové královny

Na prvním místě žebříčku popularity se drží rohové soupravy. Důvod? Jsou praktické, nabízí pohodlí a současně nezaberou v prostoru moc místa. Jsou ideální pro vícečlenné rodiny. Při výběru si dejte pozor na provedení. Musíte mít jasno v tom, jestli se do vašeho obýváku hodí pravostranná či levostranná rohová sedací souprava. Všímejte si detailů. Pokud bude mít polohovatelné zádové opěrky, užijete si více pohodlí.

„Účka“ pro maximální požitek

Máte velký pokoj? Volte sedací soupravy do U. Nabízí ještě více místa než rohové. Jejich výhodou je, že zpravidla mají velký úložný prostor (využijete ho na lůžkoviny, knihy, hračky či cokoliv jiného). Oceníte, že i bez rozložení nabízí pohodlné místo pro spaní minimálně pro 2 osoby. Jezdí k vám často návštěvy a nechcete je nechat spát na zemi či na nepohodlné nafukovací matraci? Vaší volbou je sedací souprava rozkládací.

Ukazatele kvality

Ve tvaru máte jasno, ale ještě nekupujte! Zaměřte se na materiálové provedení. Z hlediska životnosti jsou vhodné sedačky s dřevěnou nosnou konstrukcí (ideální je tvrdé dřevo borovice). Potahový materiál musí být odolný a současně lehce udržovatelný. Pozor na barvu, je lepší, když je sladěna s celkovou koncepcí pokoje. Je dobré, když má sedačka nožičky, abyste mohli občas umýt i podlahu pod ní. Pozor si dejte na výplňový materiál, aby rychle nevznikla prosezelá místa. Ideální kombinace pro výplň sedací části je polyuretanová pěna a vlnové pružiny. Komfort nabízí opěrky naplněné molitanovou drtí a silikonovými kuličkami.

A kde vybrat? Až 30 různých variant nabízí e-shop dona-shop.cz. Když nakoupíte v hodnotě nad 5000 Kč, nebudete platit dopravu. Příjemné je, že lze nakoupit i na splátky.

Doprava ZDARMA
na většinu položek
Výnosy a montáže
nábytku

731 815 969
info@t-nabytek.cz

Po - Pá 7 - 16h