Sedací souprava - základ obývacího prostoru

Sedací souprava - základ obývacího prostoru

Ať už máme obývák malý či velký, neměla by v něm chybět sedací souprava. Ta tvoří přirozené centrum celého bytu, kde se všichni scházejí za odpočinkem a zábavou. Posezení s přáteli, sledování filmů, dokončování pracovních povinností… sedačka by zkrátka neměla chybět a hodí se i do pracovny a kanceláře. Kam jinak nejlépe usadit hosty?

Sedačka do každého bytu?

Sedací soupravy mohou mít rozmanitou podobu a do každého bytu se dá nějaká vhodná sehnat. Nemusí být ani moc velká, aby prokázala dobrou službu. Malá rozkládací sedačka se vejde skoro všude. Ať už se nám líbí klasické sedací soupravy, nebo dáme přednost modernímu stylu či toužíme po luxusní pohovce, dnes je z čeho vybírat a spolehlivě nakoupit můžeme i na internetu.

Ujasněme si požadavky

Sedačka by se nám měla líbit typově, barevně a vyhovovat svými rozměry. Je tedy jasné, že výběru budeme muset věnovat nějaký čas, abychom byli následující roky spokojeni. Ujasněme si priority, protože každý požaduje od tohoto nábytku něco trochu jiného.

Oblíbené rohové sedací soupravy

Rohové sedačky dnes patří k nejpopulárnějším. Poskytují dostatek místa k sezení i ležení, jsou praktické a vypadají pěkně. Když k tomu připočítáme úložný prostor a možnost rozložení u mnoha modelů, jde o multifunkční kus nábytku. I ostatní typy sedacích souprav, nejen ty rohové, mohou poskytnout úložný prostor či se dají rozložit na lůžko.

Jaký potah?

Kvalita sedačky vychází jak z její konstrukce, tak i z potahového materiálu, který byl použit. Komu by se chtělo potah brzo měnit? Předpokládáte-li větší zátěž, volte spíš tkaniny odolné, například režnou látku. Jemnou tkaninu brzo poničí neopatrná manipulace, děti i domácí mazlíčci, na druhou stranu je ale příjemnější na dotek. Snímatelný potah může být výhodou, dá se totiž snadněji vyčistit.

Kde nakupovat?

Ať už požadujete luxusní sedací soupravu originálního vzhledu nebo jednoduchou sedačku do malého bytu, vyberete si pravděpodobně na e-shopu iSedacky.cz. Určitě vás potěší široký výběr z mnoha stylů i materiálů, pohodlný průběh nákupu a skvělý zákaznický servis.

Doprava ZDARMA
na většinu položek
Výnosy a montáže
nábytku

731 815 969
info@t-nabytek.cz

Po - Pá 7 - 16h