Šetřete své síly, na uklízení si pořiďte techniku

Šetřete své síly, na uklízení si pořiďte techniku

Běžný úklid zvládá každá hospodyňka, mnohdy její práci zastane i chlap v domácnosti, ovšem profesionální uklízení a čištění je jiná kapitola.

To není pouhá sada nádobí, umytí několika oken, vyprání záclon, vyluxování tří pokojů a vytření kuchyně, koupelny či toalety. Úklid komerčních prostor, ubytovacích zařízení i rozlehlých hospodářských či průmyslových podniků vyžaduje určitou dávku zručnosti, dostatek kapacit a lidských zdrojů, mnohdy však musí nastoupit i technika.

Lidské zdroje nahrazují výkonnější stroje

Podlahové mycí stroje Unikont, automatické myčky nádobí, velkokapacitní pračky se sušičkami a různí roboti jsou výdobytky technologického pokroku, které lidem šetří čas, sílu a výkonnost. Nástupem uklízecích a čisticích strojů se ušetří spousta času, jejž může člověk věnovat sobě, svým zálibám, kamarádům a rodině. Nemluvě o finanční úspoře, kterou získáme zapojením robotů a přístrojů do každodenní činnosti. Investice do podlahového mycího stroje znamená do budoucna úsporu financí za úklidové čety a specializované pracovníky, jejichž produktivita se může uplatnit jinde než u vytírání podlahy.

Světový věhlas firmy Hako – specialisty na úklidovou techniku

Podlahové mycí stroje Hakomatic od světoznámého producenta Hako dodává společnost Unikont Group. Symbol jakosti – značka Hako – již v roce 1950 vstoupila na evropský, respektive světový trh s produkty usnadňujícími čištění podlah a dalšími úklidovými výrobky. Hako je tedy déle než šedesát let v popředí producentů mycí a úklidové techniky. Podlahové mycí stroje Hakomatic se dodávají v různých velikostech, hodí se do úzkých chodeb, rozlehlých prostor ve skladu a halách, stejně tak se využívají pro úklid kanceláří a veřejných budov. Volitelnou obsluhu zvládne středně zručný zaměstnanec, není třeba speciálního proškolování.

Doprava ZDARMA
na většinu položek
Výnosy a montáže
nábytku

731 815 969
info@t-nabytek.cz

Po - Pá 7 - 16h