Setříděné vzpomínky řazení a vyhledávání ve videích nebylo nikdy snadnější

Setříděné vzpomínky řazení a vyhledávání ve videích nebylo nikdy snadnější

V dnešní době nahráváme každý zvláštní a výjimečný moment na video. Máme neustále u sebe mobilní telefon, kameru, foťák a cokoliv nás uchvátí honem natáčíme.

 

Jak se ale pak ve všech videích vyznat? Podle čeho si je řadit, abychom v nich potom neměli spíše větší nepořádek? Abychom vždycky našli to video, které právě hledáme?

Pomoc a odpověď na všechny tyto otázky Vám jednoduše vyřeší naše aplikace http://www.videolide.cz

Aplikace nebo také software videolide.cz Vám intuitivně třídí a archivuje Vaše videa. Není nutné žádné označování, žádné tagování, aplikace dokáže vyhledat záběry ve vašich souborech, které si přejete najít. Chytrý kód dokáže rozpoznat více než 400 živých a neživých objektů ve Vašich videích.

Co mám udělat, abych mohla videolide.cz používat?

Je to jednoduché. Můžete si zdarma stáhnout instalaci aplikace videolide.cz na našich stránkách. Abyste si mohli všechno vyzkoušet a zjistit, že to opravdu funguje, máte možnost stáhnout si testovací verzi na 30 dní zdarma. Je pak už jen na Vás, zda se Vám tato aplikace tak zalíbí, že si ji budete chtít předplatit.

Aplikaci si tedy stáhnete kliknutím na instalační soubor, potvrdíte instalaci a budete pokračovat dle instrukcí, které nás na správné nainstalování navedou.

Náš software videolide.cz je multi jazyčný, nainstalujete si ho na operační systémy Windows 10,8 nebo 7. Program funguje přímo pod internetovým prohlížečem - Google Chrome nebo Mozila FireFox.

 

Co všechno videolidé umí?

Základními vlastnostmi aplikace je manažer videí. V systému spravujete veškerá videa z jednoho místa. Jedná se o velmi přehledný manažer video souborů.

Bez jakéhokoliv označování Vám inteligentní vyhledávač najde to, co právě hledáte. Stačí zadat do vyhledávače například pes, kočka, moře a aplikace Vám sama vyhledá všechny záběry, kde se daná věc vyskytuje. Vy si pak můžete rovnou jedním kliknutím dané video přehrát a zjistit, že to je právě to, co hledáte.

Můžete si také video označit, pokud budete chtít například popsat nějaký klíčový moment videa. Není to problém, jednoduše zadáte poznámku, popisek, můžete editovat celý soubor nebo jenom část náhledu videa.

 

Videa se Vám v manažeru ukazují jako chytré náhledy, takže nemusíte nic dlouho hledat. Každé video máte od videolide.cz přehledně rozděleno na chytré náhledy a tím se Vám také velmi usnadní vyhledávání a následné přehrávání daného videa.

Není tedy nic jednoduššího, než si aplikaci stáhnout a začít vyhledávat a třídit.

Slyšeli jste o aplikaci/ softwaru videolide.cz? Tato velice přehledná aplikace Vám pomůže s třídění Vašich video souborů. Znáte to, máme to všichni stejné, něco se Vám líbí, hned saháte po mobilním telefonu, kameře, foťáku a natáčíte. Pak přijdete domů, nahrajete soubory a když si vzpomenete, že byste si daný soubor chtěli přehrát, nemůžete jej najít. Co tedy s tím? 

 

 

Doprava ZDARMA
na většinu položek
Výnosy a montáže
nábytku

731 815 969
info@t-nabytek.cz

Po - Pá 7 - 16h