Sháníte kuchyňskou linku? NÁBYTEK SPRINT je dobré řešení!

Sháníte kuchyňskou linku? NÁBYTEK SPRINT je dobré řešení!

Levné rustikální kuchyně se odlišují od minimalistického řešení, kde se preferují čisté linie s minimem bytových doplňků a ozdob. Pochopitelně nelze očekávat, že se lidé vzdají výdobytků moderní doby a začnou svítit petrolejkami a jídlo si budou ukládat do chladného sklepa místo do ledničky. 

Dnes je možné si objednat spotřebiče designované podle různých časových období se standardními funkcemi. Světlý dřevěný nábytek s kovovými úchytkami, to vše provoněno levandulí – dokonalá provensálská atmosféra. Lidový styl vytvoří obyčejná kachlová kamna, odkryté krovy nebo dřevěné zárubně.

Klasické kuchyně jsou stále v popředí zájmu

Trh nabízí kvalitní kuchyně v široké škále barev a tvarů. Ohromné množství stylů vyvolává dojem, že o klasický vzhled není zájem, opak je pravdou. Klasické řešení je vždy spojeno s elegancí a originalitou. Neutrální paleta barev nebojuje za každou cenu s aktuálními trendy – zůstává sama sebou. Přestože i klasický nábytek prochází drobnými změnami, klasická kuchyně nepřestala existovat. Příjemná atmosféra podporuje rodinnou pohodu a jednoduchý vzhled kuchyňského nábytku nabízí vizuální čistotu, nebojíme se efektní kombinace černá/bílá, kde granit, přírodní dřevo, mramor a jiný ušlechtilý materiál tvoří její podstatu.

Levné pracovní desky do kuchyně – precizní provedení

Ještě před pár lety byly v oblibě desky o tloušťce 28 a 38 milimetrů, dnes jsou "in" 5 až 20 milimetrové, nebo extra tlusté, až do 10 centimetrů.  Pracovní desky do kuchyně se vyrábějí z laminátu, masivního dřeva, přírodního, umělého nebo technického kamene, betonu a nerezu. Pokud sháníte pracovní desky do kuchyně a preferujete německou preciznost a kvalitu, levné pracovní desky do kuchyně značky Kronospan a Pfleiderer si můžete objednat ve špičkovém internetovém obchodě nabyteksprint.cz (prodejna v Ostrožské Nové vsi je již zavřena).

 

 

 

Doprava ZDARMA
na většinu položek
Výnosy a montáže
nábytku

731 815 969
info@t-nabytek.cz

Po - Pá 7 - 16h