Skleněné obklady pro útulný byt jako z pohádky

Skleněné obklady pro útulný byt jako z pohádky

Toužíte po netradičních unikátních obkladech? Skleněné obklady jsou vhodné do každého prostoru ve vašem domě nebo bytě. 

Za bezkonkurenčně nízkou cenu vám firma HM-sklo zajistí skleněné obklady do kuchyně i za kuchyňskou linku, obloží vám pěknými skleněnými obklady stěny, popřípadě vyrobí celoskleněné dveře nebo skleněnou pracovní desku. Na výběr máte kalené či lepené sklo. Kalené sklo je čiré a barvené, v rozměrech a odstínech podle požadavků zákazníků (dle vzorníku RAL). Na plochá skla s hladkým povrchem se nanáší keramické barvy. Skleněné obklady – efektní doplněk k vašemu nábytku s možnostmi široké škály barev i jedinečný vzhledem.

Toužíte být in? Neváhejte a objednejte si barevná skla na míru

Osvěžte svůj domov efektními barevnými skly na míru. A pokud toužíte být trendy, tak skleněná zástěna nad pracovní deskou kuchyňských linek je v současnosti ohromně žádaným produktem, který nahrazuje klasický keramický obklad. Nejvíce oceňovanou výhodou je zejména snadná údržba hladkého povrchu skla. Z pohledu designu se cení efektní a originální vzhled, dále hladký povrch skla a velká variabilita nabízených odstínů. Pro obklad kuchyňských linek je nejvhodnější kalené sklo s aplikací barevného nátěru zadní strany skla. Sklo obkladu i barevný nátěr běžně odolává teplotám do 200C krátkodobě do 300C. Možnosti barevného skla se neomezují jen na obklady kuchyňských linek. Také je možné realizovat obklady stěn, sloupů apod.

Barevné sklo vaší kuchyni nebo koupelně bude slušet

Barevné sklo osvěží každý kout ve vaší domácnosti. Zejména v koupelně oceníme skvělé vlastnosti skla jako materiálu -  jednoduchá údržba, vysoká odolnosti vůči vlhkosti. Sklo vládne nejen koupelně, ale i kuchyni, neboť nabízí kompromis mezi tradicí a moderním pojetím. Sklo nám jedinečným způsobem prosvětlí tmavé kouty a vpustí světlo do místnosti. Vyžaduje váš interiér optické zvětšení prostoru? Hladké čiré sklo je ta správná volba.

Doprava ZDARMA
na většinu položek
Výnosy a montáže
nábytku

731 815 969
info@t-nabytek.cz

Po - Pá 7 - 16h