Skryté interiérové dveře do stavebního pouzdra mají různé podoby

Skryté interiérové dveře do stavebního pouzdra mají různé podoby

Architekti i prostí občané na skryté interiérové dveře nedají dopustit. Ukryté dveře do pouzdra jsou nadčasovým řešením malých prostor, kde není tolik místa pro dveře klasické.

Další výhodou stavebního pouzdra je, že dokonale souzní s interiérem. Můžete si zvolit jakýkoliv materiál, barvu tapet nebo malby a ke každé variantě si vyberete ty správné dveře. V neposlední řadě jsou posuvné dveře jednoznačně snadnější na údržbu.

Pozitiva posuvných dveří uznají i zarytí odpůrci

I zarytí odpůrci moderny musejí pod tíhou pozitivních argumentů připustit, že posuvné dveře mají něco do sebe. Pravda je, že klasiku otevíracích dveří nelze ničím nahradit. Ovšem není třeba se v dnešní době bát posuvných dveří koženkového typu zahrnutých ke špatně padnoucím rámům, jaké se daly sehnat ještě v nedávné době. Dnes už je nabídka tak pestrá, že i pochybovači uznají svůj omyl, co se týče nepochopení pouzdra pro posuvné dveře a samotných dveří. Dávno už neplatí, že vsazením posuvných dveří do pouzdra interiér bude vypadat jak zvětšená krabice na boty či studený futuristický příbytek. Naopak, dají se vymýšlet detaily, které interiérové dveře povýší na plnohodnotnou součást interiéru, jíž si návštěvy všimnou a nebudou hledat při odchodu východ.

Dřevěné posuvné dveře v rustikálním i moderním stylu

Posuvné dveře do pouzdra se vyrábějí i ze dřeva, je tak zaručena jejich dlouholetá životnost. S trochou nadsázky se může říci, že i když bude váš dům na spadnutí, dřevěné posuvné dveře budou stát vždycky. Můžete si vybrat z pestré nabídky stavebních pouzder i dveří, kdy se vyrábějí i z masivu. Dřevěné materiály se hodí do jakéhokoliv interiéru, jak do moderního příbytku, tak na chalupu. Ač se to může zdát neobvyklé, i do stylových stavení chalupářského rázu se dají usadit stavební pouzdra a dřevěné interiérové dveře. Na výběr jsou smrk, borovice, buk, olše, dub, modřín a javor s tím, že zájemce si může zvolit výraznou kresbu v podobě sukovité varianty, nebo typ bez suků. Definitivní tečku na vzhledu dveří lze dodat kartáčovanou, nebo hladkou úpravou. Dále je možné zvolit si typologii dveří z firemního webu dodavatele dveří stavebni-pouzdra-eclisse.cz: interiérové dveře rustikální a romantické, anebo naopak moderní a prosté. Některé dveře jsou úplně jednoduché, bez zdobení, maximálně se slabým skleněným průzorem.

Interiérové dveře skleněné, kovové, hliníkové i lakované

K dispozici jsou ovšem i další typy posuvných dveří – Syntesis Line, jež jsou vyrobeny ve stejném duchu a s totožnou povrchovou úpravou jako okolní stěny. Pokud si zvolíte pouzdra bez obložek a zárubní, dosáhnete dokonalého estetického a funkčního efektu. Dlouhou životnost a voděodolnost – při použití v koupelně nebo kuchyni – zajišťuje speciální polyesterový povrch. Pak si můžete vybrat celoskleněné posuvné dveře, pro které, zdá se, je stavební pouzdro vymyšleno. Dveřní křídlo může být dekorováno pískováním nebo tavicím sklem. Zdobení lze mít květované, s travními stébly a květy pampelišek. Zákazníci si můžou vybrat skleněné posuvné dveře v různé barevné škále i tloušťce materiálu. Další dveřní typologie nabízí výrobky v kombinaci kovu a hliníku, laminátu a křídla lakovaná.

Stavební pouzdra s různými vlastnostmi

Samotná stavební pouzdra pro posuvné dveře se dají umístit do zdiva i sádrokartonu. Dodávají se v běžných rozměrech 65-75-85-95-105/198 i v atypických velikostech. Zájemci se můžou rozhodnout pro pouzdra klasická, obložková i se skrytou zárubní. Všechna nabízená pouzdra značky Eclisse jsou zhotovena tak, že se na ně dají namontovat zásuvky, vypínače i osvětlení. Například stavební pouzdra Luce mají zabudován speciální kanálek, který izoluje kabely od posuvného systému pouzdra. Do pouzdra Ewoluto zase můžete vrtat, a tak se hodí pro zavěšení skříněk a polic.

Doprava ZDARMA
na většinu položek
Výnosy a montáže
nábytku

731 815 969
info@t-nabytek.cz

Po - Pá 7 - 16h